گوناگون

علت تعویق دیدار سپاهان مشخص شد

علت تعویق دیدار سپاهان مشخص شد

پارسینه: سهیل مهدی گفت: برخی می‌گویند بین تیم‌ها تفاوت قائل می‌شویم و توجه نمی‌کنند با توجه به حضور نساجی و پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان و همچنین حضور تیم ملی در انتخابی جام‌جهانی، بازی آنها معوق شده است.

مشرق نوشت: بازی‌های هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر درحالی هفته گذشته برگزار شد که بازی دو تیم گل‌گهر سیرجان و سپاهان اصفهان در این هفته برگزار نشد و قرار است این بازی در تاریخ هشتم دی‌ماه برگزار شود.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر در این خصوص اظهار داشت:‌ باشگاه سپاهان ۴ بازیکن ملی پوش داشت و ۲۶ مهر ماه به ایران بازگشت. با توجه به اینکه تیم سپاهان اصفهان در بازی با گل‌گهر میهمان بود و باید به سیرجان می‌رفت و از طرفی در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید در ازبکستان به مصاف حریف خود می‌رفت و طبق قوانین کنفدراسیون آسیا که باید تیم میهمان حداقل یک روز قبل از بازی به محل برگزاری رقابت برسد. عملا برگزاری بازی سپاهان و گل‌گهر در این هفته ممکن نبود پس با تصمیم‌گیری که انجام گرفت مقرر شد این بازی روز هشتم دی ماه برگزار شود.

وی افزود: برخی می‌گویند بین تیم‌ها تفاوت قائل می‌شویم و توجه نمی‌کنند با توجه به حضور نساجی مازندران و پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و همچنین حضور تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام‌جهانی و بازی با هنگ‌کنگ و ازبکستان، بازی این دو تیم نیز در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر به تعویق افتاده است و قرار است این بازی همانند بازی سپاهان و گل‌گهر در تاریخ ۸ دی برگزار شود.

رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: از طرفی نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه‌ریزی نامتعارفی داشته است. بعد از فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا که یک دوره مسابقات پر فشار و یک ماهه است و قطعا تیم‌های مدعی در این بازی حاضر هستند. ۳ روز بعد از این رقابت‌ها مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار خواهد کرد و همین موضوع به طور حتم روی برنامه ریزی ما برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر نیز اثرگذار خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار