گوناگون

دلیل اخراج «ساپینتو» در دیدار دربی چه بود؟/بیانیه باشگاه استقلال و توضیحات کمک داور دربی

دلیل اخراج «ساپینتو» در دیدار دربی چه بود؟/بیانیه باشگاه استقلال و توضیحات کمک داور دربی

پارسینه : یکی از اخراجی های دیدار دربی فینال جام حذفی، ساپینتو ، سرمربی پرتغالی استقلال بود. پس از شکست استقلال مقابل پرسپولیس باشگاه استقلال در بیانیه ای اعلام کرد: «دلیل اخراج سرمربی استقلال برای هیچکس مشخص نیست. در حالی که هیچ گونه اتفاق خاصی نیفتاد ناگهان ساپینتو از زمین مسابقه اخراج شد که این موضوع بسیار عجیب است. متاسفانه شاهد اشتباهات پرتعداد داوری بودیم. شایعات ناپسند و کذبی در خصوص رختکن استقلال پس از مسابقه منتشر شده که از اساس نادرست است و واقعیت ندارد.»

این در حالی است که «محمد عطایی»، کمک داور این دیدار گفت که اخراج ساپینتو به دلیل پرتاب آب دهان بوده است. عطایی در مورد صحنه اخراج سرمربی استقلال گفت: « ساپینتو پس از گل استقلال خیلی دیر به سمت نیمکت خودش برگشت. ظاهراً او مقابل نیمکت پرسپولیس حرکتی انجام داد که باعث اعتراض شدید نیمکت‌نشینان این تیم شده بود.

ساپینتو وقتی کارت قرمز گرفت به سمت اشکان خورشیدی رفت و او را لمس کرد. در ادامه به سمت من آمد و به زبان انگلیسی گفت «تو مقصر اخراجم هستی». سپس به زبان پرتغالی شروع به ناسزاگویی کرد.

در فیلم‌های پخش شده گویا اینگونه نشان داده شده که دستی که پَرت می‌کنم به صورت سرمربی استقلال خورده در حالی که اصلاً برخوردی صورت نگرفت. ساپینتو ناسزاگویی کرده و آب دهانش را پرت می‌کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار