گوناگون

نشان دادن کارت سفید توسط یک داور زن در لیگ پرتغال! + تصاویر

نشان دادن کارت سفید توسط یک داور زن در لیگ پرتغال! + تصاویر

پارسینه: در جریان بازی شب گذشته بنفیکا و اسپورتینگ در جام حذفی فوتبال زنان پرتغال، داور زن برای اولین بار کارت سفید به یک بازیکن نشان داد.

سال‌هاست که هواداران به کارت‌های زرد و قرمز برای مجازات بازیکنان خطاکار در فوتبال عادت کرده‌اند، اما استفاده از کارت سفید یک اتفاق غیرمعمول در دنیای فوتبال است. روز گذشته در جریان دیدار دو تیم اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا در جام حذفی فوتبال زنان در پرتغال، داور برای اولین بار از کارت سفید استفاده کرد. این کارت برای رعایت بازی جوانمردانه استفاده می‌شود و جنبه تشویقی دارد.

بنفیکا در پایان نیمه اول ۳-۰ از اسپورتینگ پیش بود که یکی از بازیکنان نیمکت‌نشین دچار مشکل شد و اینجا بود که تیم پزشکی بنفیکا و اسپورتینگ به کمک او شتافتند. پس از اتمام کار و بهبودی بازیکن، داور بازی به تیم پزشکی دو تیم کارت سفید نشان داد.

نشان دادن کارت سفید توسط یک داور زن!

در واقع داور برای تمجید از اقدام حرفه‌ای و اخلاقی آن‌ها کارت سفید داد. هواداران حاضر در ورزشگاه نیز بعد از این اقدام داور، تیم پزشکی هر دو تیم را تشویق کردند. بنفیکا این بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را ۵-۰ پیروز شد. کارت سفید از قوانین جدیدی است که به فوتبال آمده و البته فعلا همه‌گیر نشده است./ورزش سه

نشان دادن کارت سفید توسط یک داور زن!

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار