گوناگون

حرف‌های گل‌محمدی بعد از برد مهم پرسپولیس

حرف‌های گل‌محمدی بعد از برد مهم پرسپولیس

پارسینه: سرمربی پرسپولیس می‌گوید این تیم با توجه به بازی‌های دوستانه کم، هنوز به هماهنگی کامل نرسیده است.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر برابر التعاون اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود زیرا از لحاظ هماهنگی، هنوز به هارمونی کامل نرسیدیم و به زمان داریم.

وی ادامه داد: با توجه به تغییرات، کارمان در بازی‌های تدارکاتی سخت شده بود و فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه حریف بهتر شد و حتی می‌توانست به ما گل بزند. در نیمه دوم‌ شرایط روحی و روانی بهتری نسبت به حریف داشتیم. در نیمه دوم بازی یک طرفه‌ای را انجام دادیم و از موقعیت‌هایمان استفاده کردیم. بازی مهمی بود و باید برنده می‌شدیم. دوباره با التعاون بازی داریم و می‌دانیم هنوز صدرنشین جدول است و کار سختی داریم.

وی درباره جدایی بازیکنان گفت: ترابی، بیرانوند، علیپور، نادری و شیری بازیکنانی بودند که برای ما بازی می کردند. دوست داشتیم این بازیکنان با ما باشند اما ترابی، علیپور و بیرانوند به خاطر شرایط و پیشنهادهایی که داشتند، رفتن را انتخاب کردند. به خاطر انتخاب‌هایشان تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت می‌کنم. سعی کردیم جایگزین‌های مناسبی برای پست هایی که بازیکن از دست دادیم، جذب کنیم. بازیکنانی هستند که نیاز به هماهنگی بیشتر دارند. عملکرد امروز آن‌ها نسبتا خوب بود و از بازیکنان تیم تشکر می کنم که نیمه دوم خوبی داشتند. این پیروزی، هدیه ارزشمندی بود که بازیکنان به هواداران دادند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد حامد لک گفت: بازی سختی برای او بود. اولین بازی بود که برای پرسپولیس بازی کرد و عملکرد او در نیمه اول عالی بود. دو واکنش خوب داشت و ما را در بازی نگه داشت. باید بیشتر تمرین و تمرکز کند زیرا کارش تازه شروع شده است. با تمرینات مداوم می تواند بهتر باشد از او برای بازی خوبش تشکر می‌کنم.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار