گوناگون

شوخی امباپه با نیمار بر سر درگیری با کاوانی

در جریان دیدار دو تیم برزیل و اروگوئه، ادینسون کاوانی تکل خشنی روی نیمار زد که با کارت زرد داور روبرو شد و سپس نیمار لنگ لنگان بلند شد و راه رفت که البته با عذرخواهی کاوانی نیز همراه شد. اما عذرخواهی کاوانی توسط نیمار قبول نشد و ستاره اروگوئه ای به نشانه اعتراض توپ را به سمت نیمار پرتاب کرد. با توجه به سابقه درگیری این دو بازیکن، گفته می‌شد که این برخورد نیز می‌تواند زمینه ساز درگیری های بیشتر بین آنها باشد و حواشی را در پاری سن ژرمن افزایش دهد ولی امباپه مدعی شد که نگاه نیمار به موضوع، آنطور که همه برداشت کردند نیست.

او گفت:" ادینسون همیشه برای بازی ها آماده است، بنابرین نیازی نیست که انگیزه اضافی به او داده شود. او بازیکن فوق العاده ای است و حضورش در کنار ما در پاری سن ژرمن بسیار مفید است. من برای نیمار در واتس اپ یک صحنه از درگیری اش با کاوانی فرستادم و او با خنده جواب من را داد بنابراین همه چیز مشخص است. هیچ اتفاقی نیفتاد. این یک برخورد بین دو بازیکن در حال دفاع از کشورشان بود. آنها تمام تلاششان را کردند که شما وقتی برای توپ می‌روید، باید همینطور باشید و با هم برخورد داشتند. همین! این اتفاق باعث نخواهد شد آنها پس از گلزنی برای پاری سن ژرمن همدیگر را به آغوش نکشند."

نیمار پس از بازی درباره این برخورد گفته بود:" کاوانی چه گفت؟ او هیچ چیز نگفت. اگر هم گفته باشد من نشنیدم."

سابقه درگیری نیمار و کاوانی به فصل اول حضور ستاره برزیلی در پاری سن ژرمن بازمی‌گردد. موضوع از یک ضربه ایستگاهی در دیدار مقابل لیون آغاز شد که کاوانی برای زدن آن پشت توپ ایستاد. ناگهان دنی آلوس به سراغ توپ آمد، آن را برداشت و به نیمار داد تا دیگر هم تیمی اش این ضربه ایستگاهی را بزند. همین موضوع باعث شد تا کاوانی با نیمار وارد بحث شود و البته در نهایت نیمار ضربه ایستگاهی را زد. چند دقیقه بعد به نفع پاری سن ژرمن یک ضربه پنالتی اعلام شد که کاوانی پشت توپ ایستاد ولی نیمار به سراغ او رفت و از او خواست که اجازه بدهد ضربه پنالتی را او بزند. کاوانی با این درخواست مخالفت کرد و بر سر همین موضوع، دو بازیکن در حال بحث با هم بودند. در نهایت کاوانی ضربه پنالتی را زد و توپ به گل تبدیل نشد.

اما این درگیری حتی به رختکن پاری سن ژرمن کشیده شد و با دخالت بازیکنان ختم به خیر شد و از همین رو، همواره تصوری از اختلاف بین این دو ستاره وجود دارد. حال باید دید آیا صحبت های امباپه برای آرام کردن اوضاع بوده یا واقعا این دو ستاره اختلافات گذشته را کنار گذاشته اند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار