گوناگون

بیست میلیون دلار کجا خرج شد؟

پارسینه: کمتر از دو ماه تا شروع جام ملت های اسیا باقی است و تیم های مدعی در حال اماده سازی برای این مسابقات هستند و هر کدام به نوعی با برگزاری مسابقات دوستانهف خود را اماده این رقابت ها می‌کنند. تیم ملی ایران اما فعلا در تدارک برگزاری مسابقات دوستانه با مشکل رو به رو است و شاید حریف فردای ایران نیز آنطور که باید ماکت مناسبی از حریفان اسیایی نباشد.

به گزارش پارسینه ؛ کمتر از دو ماه تا شروع جام ملت های اسیا باقی است و تیم های مدعی در حال اماده سازی برای این مسابقات هستند و هر کدام به نوعی با برگزاری مسابقات دوستانهف خود را اماده این رقابت ها می‌کنند. تیم ملی ایران اما فعلا در تدارک برگزاری مسابقات دوستانه با مشکل رو به رو است و شاید حریف فردای ایران نیز آنطور که باید ماکت مناسبی از حریفان اسیایی نباشد.

مسعود شجاعی کاپیتان اول تیم ملی ایران از این مساله بشدت شاکی است و در آخرین تمرین ایران پیش از سفر به قطر برای رویارویی با تیم ملی ونزوئلا انتقادات تندی را مطرح کرد:« با کمال احترامی که برای همه قائل هستم مجبورم از این جمله استفاده کنم. باز هم از همه عذرخواهی می‌کنم، اما احساس می‌کنم که آقایان ما را احمق فرض کرده اند و نمی‌خواهند هیچ ارزشی برای ما قائل شوند. در دو جام جهانی که حضور داشتیم ۲۰ میلیون دلار پول به فوتبال تزریق کردیم، اما پول‌ها کجا رفتند. چرا کسی پاسخگو نیست؟ شما در کجای دنیا دیده اید که تیم ملی به دنبال پیراهن، بازی تدارکاتی و دیگر امکانات اولیه تیم ملی باشد. آیا درست است که ما بازی تیم ملی خود را در قطر برگزار کنیم؟ چرا شأن فوتبال ایران را پائین می‌آورند و احترامی برای فوتبال کشور قائل نیستند؟»

سوالاتی که مسعود شجاعی مطرح کرده سوالات بی اهمیتی نیستند که به آسانی از کنار آن بگذریم؟ 20 میلیون دلار به واقع پول کمی نیست و اگر تیم ملی چنین درآمدی داشته اکنون هم نباید دغدغه ای برای پیشبرد برنامه های خود داشته باشد. امروز این سوال نه تنها برای مسعود شجاعی بلکه برای اهالی فوتبال هم مطرح است، آیا واقعا تیم ملی در دو جام جهانی 20 میلیون دلار به فوتبال ایران پول تزریق کرده است و اگر این خبر صحت دارد برای ما هم جای سوال است که 20 میلیون دلار چگونه و در کجا هزینه شده است؟

فدراسیون فوتبال در سال های اخیر اقدامات زیر بنایی اش تنها به بازسازی زمین چمن شماره دو خلاصه شده که طبیعتا هزینه بازسازی آن تنها چند صد میلیون تومان بود و اخیرا هم زمین چمن مصنوعی کمپ در دست بازسازی است که به زعم فدراسیون فوتبال این هزینه را فیفا پرداخت کرده است. در ساخت ساختمان پک و هم چنین ایفمارک هم کمک های فیفا شامل حال ما شده است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  9 میلیارد دلار چه شد؟؟؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار