گوناگون

برانکو برای بازی امروز از کدام بازیکنان استفاده می‌کند؟

برانکو برای بازی امروز از کدام بازیکنان استفاده می‌کند؟

پارسینه: برانکو ایوانکوویچ کار بسیار سختی برای انتخاب ترکیب امروز تیمش دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی دیدار معوقه خودش مقابل پیکان را برگزار می‌کند که بدون در نظر گرفتن مصدومانی مثل حسین ماهینی و محمد انصاری، مهره‌های دیگری هم در اردوی قرمزها حضور ندارند. علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی در اردوی تیم‌ملی به سر می‌برند و بشار رسن هم همراه تیم‌ملی کشورش عراق است. کمبود بازیکن در این بازی برای برانکو به اوج رسیده و انتخاب ترکیب در دیدار خانگی امروز سخت‌ترین کار ممکن برای او خواهد بود. با این حساب او بازیکنانی دارد که امروز حضورشان در ترکیب به واسطه نبود بازیکنان دیگر قطعی است.

رادوشوویچ بدون شک امروز دروازه بان فیکس پرسپولیس خواهد بود. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده زوج خط دفاعی را تشکیل می‌دهند. شایان مصبح در سمت چپ بازی می‌کند و احتمالا سیامک نعمتی دفاع راست باشد. البته که ممکن است برانکو از سیامک در پست دفاع راست بازی نگیرد. اگر این اتفاق بیافتد و برانکو قصد داشته باشد نعمتی در پست تخصصی خودش بازی کند، باید منتظر حضور شاهین عباسیان برای اولین بار در ترکیب باشیم. دفاع راستی که تا به حال فرصت بازی پیدا نکرده.

در خط هافبک کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه می‌توانند هافبک دفاعی‌ها باشند. حضور آدام همتی در سمت راست قطعی است. در سمت چپ اما ابهام وجود دارد. چراکه امید عالیشاه هنوز تا حدودی مصدوم است و شاید نتواند فیکس بازی کند. اگر هم برانکو از نعمتی در پست دفاع راست استفاده کند و خبری از عالیشاه نباشد، احسان علوان‌زاده در این پست فیکس خواهد شد.

در نوک خط حمله اما داستان متفاوت است. زوج علیپور و منشا همچنان ثبات قبلی خود را دارند و بدون شک فردا هم بازی را از ابتدا آغاز خواهند کرد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار