گوناگون

فتح الله زاده: استقلال کمبود بازيکن ندارد

پارسینه: مديرعامل استقلال ضمن حمايت از قلعه نويي در ماجراي پيش آمده براي آرش برهاني مي گويد سرمربي تيمش يک مربي کارکشته است و با تدبير اين موضوع را حل مي کند.

علي فتح الله زاده درباره حوادث روي داده در بازي تيمش برابر راه آهن که منجر به دوري تا اطلاع ثانوي برهاني از تمرينات اين تيم شده است گفت: آقاي قلعه نويي حواسشان از همه ما جمع تر است و کاملا مسائل را رصد مي کنند. اعتقاد دارم در اين اتفاق مقصر برهاني نبوده و عده اي مي خواستند تيم را بهم بريزند که اين مسائل را دامن زدند و آنرا مطرح کرده اند. خود برهاني هم صحبت کرده و عذرخواهي کرده و گفته قصدش اصلا اين نبوده که به کلمن بخاطر تعويضش لگد بزند. او بخاطر گل نزدن و اينکه نتوانسته به تيم کمک کند ناراحت بوده و کار او به دليل عشقش به تيم بوده است. در هرصورت من از تصميم قلعه نويي در اين باره حمايت مي کنم چراکه ايشان يک مربي کارکشته است. به هرحال فراموش نکنيم که برهاني هم عذرخواهي کرده و ان شاءالله که با تدبير آقاي قلعه نويي اين موضوع هم حل مي شود.

او در پاسخ به سوالي درباره منتظري و اينکه اين بازيکن سرانجام از جمع آبي پوشان جدا شد بيان کرد: قضيه منتظري خيلي شفاف بود و متاسفانه يکي دو نفر هستند که مي خواهند جو تيم ما را بهم بريزند، به برخي مسائل اشاره مي کنند که صحيح نيستند مثل بحث درباره رقم هاي عجيب و بالا که تنها هدفشان بهم ريختن تيم ماست. البته اين افراد سابقه تلاش براي لطمه زدن به تيم ما را داشته اند. فراموش نکنيد که قرارداد منتظري در فصل گذشته تمام شده بود و اين بازيکن لطف کرد که در کنار ما ماند و تا مراحل نهايي آسيا در کنار يکديگر پيش رفتيم. الان هم قرارداد منتظري با استقلال تمام شده و اين بازيکن که با وجود اتمام قراردادش با ما ادامه داده بود، حالا از جمع ما جدا شده و اين وسط عده اي از دوستان مطالبي مطرح مي کنند که صحيح نيست و گويا قصد لطمه زدن به ما را دارند. بعضي ها به دنبال برنامه خاص خودشان هستند. من تنها گلايه اي که از منتظري داشتم اين بود که اگر به ما زودتر مي گفت يک بازيکن به جايش مي گرفتيم.

فتح الله زاده در پاسخ به اين سوال که آيا نگران نيست که تيمش به دليل کمبود بازيکن در ادامه رقابت هاي پيش رويش دچار مشکل شود، اظهار کرد: البته من معتقدم که ما کمبود بازيکن نداريم. کمبود بازيکنان ما در برخي بازي ها ناشي از محروميت ها و مصدوميت هاست که در اختيار من نيست. به هرحال فوتبال همين است و گاهي اتفاقات خارج از اختيار انسان در آن رخ مي دهد. ما تا جايي که جا داريم بازيکن گرفته ايم و با اين حال بدشانسي هايي مثل مصدوميت ها براي ما مشکل ساز شده است. با اين وجود تيم ما خوب مي برد و خدا را شکر صدر جدوليم و مدعي قهرماني هستيم و اين درحاليست که در برخي بازي ها دچار کمبود بازيکن هستيم. حالا شما حساب کنيد که اگر همه بازيکنانمان را داشتيم چه مي شد؟ (باخنده)

او در پايان و در پاسخ به اين سوال که برخي هواداران استقلال در کري خواني براي رقيب سنتي شان مي گويند اين تيم خوب امانت داري کرد و در نهايت صدرنشيني را به استقلال داد، گفت: بله! من هم معتقدم پرسپوليسي ها امانت دار خوبي بودند اما من دوست دارم هردو تيم هميشه در کورس قهرماني باشند تا هواداران بيشتر به اين فوتبال علاقمند شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار