گوناگون

اینستاگرام هوش مصنوعی جدید راه اندازی میکند+عکس

اینستاگرام هوش مصنوعی جدید راه اندازی میکند+عکس

ظاهراً متا در حال توسعه دکمه جدیدی با عنوان «Rewrite this» است که با کمک هوش مصنوعی، متن استوری‌ها را بازنویسی می‌کند.

متا ظاهراً در حال کار روی قابلیت‌های  هوش مصنوعی  برای اینستاگرام است. براساس گزارش‌های منتشرشده، ظاهراً غول فناوری در حال توسعه قابلیتی برای اپلیکیشن محبوب  اینستاگرام  است که با کمک هوش مصنوعی،  متن استوری  را بازنویسی می‌کند.

«الساندرو پالوزی»، مهندس معکوسی که معمولاً ویژگی‌های جدید اپلیکیشن‌ها را پیش از ارائه آن‌ها فاش می‌کند، در شبکه اجتماعی ایکس به این ویژگی اشاره کرده است. طبق پست او، ظاهراً در آینده دکمه جدیدی با عنوان «Rewrite this» به استوری‌های اینستاگرام اضافه خواهد شد که مشخصاً متن موجود در استوری را بازنویسی می‌کند.

قابلیت هوش مصنوعی اینستاگرام

instagram-rewrite-this.jpg_11zon

هرچند در تصویر ارائه‌شده توسط پالوزی هیچ اشاره‌ای به هوش مصنوعی نشده است، اما با توجه به اینکه شرکت‌های فناوری این روزها در رقابت با یکدیگر در تلاش هستند تا ویژگی‌های هوش مصنوعی را به سرویس‌های خود اضافه کنند، می‌توان گفت که این دکمه از هوش مصنوعی کمک می‌گیرد.

در حال حاضر فقط پالوزی به این ویژگی اشاره کرده است و مشخص نیست که کاربران چه زمانی می‌توانند از دکمه جدید «Rewrite this» برای ساخت استوری‌های خود کمک بگیرند. همچنین هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که عملکرد این دکمه چگونه خواهد بود.

متا در چند وقت گذشته مشغول توسعه قابلیت‌های دیگری برای اینستاگرام بوده است. یکی از این قابلیت‌ها ظاهراً Blend نام دارد که یک فید خصوصی ریلز برای شما و کاربر دیگر ایجاد می‌کند و براساس علایق مشترک، ویدیوهایی برای شما دو نفر به نمایش می‌گذارد. درباره این پلتفرم، اخیراً گزارش قابل توجه دیگری منتشر شده بود که نشان می‌دهد اینستاگرام در مقایسه با یوتوب درآمد تبلیغاتی بیشتری دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار