گوناگون

ایکس‌میلِ ایلان‌ماسک جایگزین جی‌میل می شود

ایکس‌میلِ ایلان‌ماسک جایگزین جی‌میل می شود

شماری از رسانه‌ها و نشریات مختلف؛ از خبرگزاری اسپوتنیک گرفته تا سایت اینترنتی بیزینس‌اینسایدر نوشته‌اند که ایلان ماسک وعده یک پیشرفت جدید ارتباطی را داده‌است و در ادامه از قول او نوشته‌اند که می‌گوید یک آلترناتیو قدرتمند برای جی‌میل در راه است که به احتمال زیاد ایکس‌میل نام خواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین، خبرگزاری‌ها و نشریاتی چون اسپوتنیک و بیزینس‌اینسایدر نوشته‌اند که ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس در پلتفرم شبکه اجتماعی ایکس خود فاش کرده که به زودی محصول جدیدی به نام ایکس‌میل را به عنوان آلترناتیوی قدرتمند برای سرویس پرکاربرد جی میل عرضه خواهد کرد.

براساس گزارش شفقنا، ماسک اواخر هفته گذشته در پاسخ به این سوال که آیا قصد راه اندازی سرویس ایکس‌میل را دارد یا نه؛ گفت: « ایکس‌میل در راه است و به زودی از راه فراخواهد رسید».

ماسک البته هیچ‌گونه جزئیاتی در مورد زمان راه‌اندازی این سرویس جایگزین جی‌میل فاش نکرد.

صحبت‌های ایلان ماسک در پاسخ به پست یکی از اعضای ارشد برنامه مهندسی امنیت ایکس مطرح شده بود. او خبر آغاز رسمی فعالیت ایکس‌میل را در جواب نیت مک‌گریدی اعلام کرد- که از ایلان ماسک پرسیده بود: «ساخت ایکس‌میل چه زمانی آغاز خواهد شد»؟!

ماسک در سال ۲۰۲۲ مدیریت ایکس را که قبلاً توییتر نامیده می‌شد، به دست گرفت و از آن پس طیف گسترده‌ای از تغییرات را در این پلتفرم محبوب رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.

به گزارش فوربس‌؛ جی‌میل در حال حاضر بیش از ۱.۸ میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد که به این معناست که حدود ۳۰ درصد از سهم بازار جهانی مشتریان ایمیل را به خود اختصاص داده است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار