گوناگون

 واکنش تند هانیه توسلی به حرکت جنجالی بهروز افخمی در محل قتل داریوش +عکس

 واکنش تند هانیه توسلی به حرکت جنجالی بهروز افخمی در محل قتل داریوش +عکس

پارسینه: حرکت جنجالی بهروز افخمی در محل قتل داریوش مهرجویی و همسرش با واکنش اینستاگرامی تند و تیز هانیه توسلی همراه شد.

برترین ها نوشت : بهروز افخمی، کارگردان و فیلم‌نامه‌‌نویس در روزی که قرار بود بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش انجام شود به محل خانه داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر رفت. او درباره دلیل حضورش در شهرک زیبادشت اظهار کرد که می‌خواهد‌ داستانی با موضوع جنایت بنویسد. افخمی لحظاتی را با خبرنگاران حاضر در صحنه گذراند و به پرسش‌های آنان پاسخ داد.

در همین راستا موجی از واکنش‌ها در فضای مجازی راه افتاده و برخی کاربران در فضای مجازی نسبت به این حرکت بهروز افخمی معترض بودند.

هانیه توسلی (بازیگر) هم در واکنش به حرکت جنجالی بهروز افخمی به تازگی یک استوری منتشر کرده است.

 واکنش تند هانیه توسلی به حرکت جنجالی بهروز افخمی در محل قتل داریوش +عکس

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  ساکت شو عقده ای می تو !!!! لازم نکرده تو یکی واسه مرحومین دلسوزی کنی. تو دردت کشته شدن این دو مظلوم نیست عقده گشایی هست اونا که آقای افخمی رو دیدن و میشناسن میدونن ایشان همیشه با خنده و لبخند صحبت میکنن و کلا ریلکس هستند من دو سه باری با ایشان بخاطر مسیله کاری که مراجعه کرده بودن برخورد داشتم همین حاللت شون هست بسیار هم آدم خوبی هستن !!!! تو برو فضولی تو هر کاری بکن تاریخ مصرف تو گذشته برای هنر واسه همین داری میسوزی و هی داری خودت رو نشون میدی !!!! بابا اون گوگوش بود که تو سن ۵۰ سالگی هزینه کردن و بردنش و دوباره شروع کرد رو صحنه رفتن حتی با چین و چروک هاش و بوتاکس و شوهرهای چهل سال از خودش کوچکتر !!!!!! تو هیچ کسی نیستی که با این چرت و پرت گفتن ها کسی واست هزینه کنه !!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار