گوناگون

میزبانی برج آزادی از گردشگران داخلی و خارجی در نوروز

میزبانی برج آزادی از گردشگران داخلی و خارجی در نوروز

پارسینه: مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با برنامه‌های ویژه در ایام نوروز از ۱ تا ۱۲ فروردین میزبان گردشگران داخلی و خارجی است.

برج آزادی ، نماد ملی کشور با همکاری شهرداری منطقه ۹ همزمان با آغاز سال جدید و برگزاری ویژه‌برنامه نوروزگاه آزادی از مسافران نوروزی پایتخت میزبانی می‌کند.

برپایی گذرگاه اقوام (چادرهای عشایر و آئین‌های سنتی، غذا و موسیقی اقوام ایرانی)، غرفه‌های سوغات، صنایع دستی، موسیقی ملل ( تاجیک، افغان و هندی )، غرفه‌های ستاد گردشگری، فروش تورهای نوروزی و مبدا حرکت تورها و غرفه توزیع افطاری ساده یکی از برنامه‌های نوروزگاه آزادی است.

اجرای استیج هنری جشنواره و پخش آن از شبکه ۵ سیما از ساعت ۱۲ ظهر، ویژه برنامه نوروزی شبکه سلامت به صورت پخش زنده هنگام سال تحویل از برنامه‌های سطح میدان است.

همچنین برای کودکان شهربازی پرتابل، غرفه‌های خلاقیت، هنری کودک، درشکه، کالسکه، دوچرخه، بازی‌های VR و استیج که به صورت مستقیم از شبکه‌های پویا و امید و اپلیکشن شاد پخش می‌شود در نظر گرفته شده است.

بازدید از فضاهای بازدیدی برج آزادی به همراه بام و نمایشگاه‌های هنری مرتبط با نوروز و انقلاب اسلامی از دیگر ویژه‌برنامه‌های نوروزگاه آزادی است.

مجموعه فرهنگی، هنری برج آزادی ۱ تا ۱۲ فروردین از ساعت ۹ تا ۲۰ پذیرای عموم شهروندان و گردشگران نوروزی است./ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار