گوناگون

چینی‌ها سريال هم كپي كردند!

پارسینه: پخش سریال «آپارتمان» از سال 2009 آغاز شد، اما در ماه‌هاي اخير آمار بینندگان آن به دليل پخش از چند شبکه تلويزيوني کابلی به شدت بالا رفته است و همين امر موجب شهرت اين سريال و انتشار خبرهايي درباره‌ي كپي‌برداري اين سريال از سريال موفق «دوستان» را موجب شده است.

در روزهاي اخير شباهت‌هاي زياد يك سريال چيني به سريال آمريكايي «دوستان» خبرساز شده است.

به گزارش ايسنا، در روزهاي گذشته شباهت‌های زياد بين سريال چيني «آپارتمان» و سريال آمريكايي «دوستان» در رسانه‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي به شدت خبرساز شده؛ تا آنجا كه برخي، چيني‌ها را به كپي‌كاري متهم كرده‌اند.

به گزارش تايمز، درحال حاضر سومین فصل سريال چيني آپارتمان در چندين شبكه تلويزيوني چين در حال پخش است. اين سريال داستان چند جوان را كه در يك مجتمع مسکونی در شانگهای زندگی می‌کنند و حوادث زيادي در زندگي آنها رخ مي‌دهد را روايت مي‌كند.

یکی از شخصیت‌های سریال «آپارتمان» مانند شخصیت «راث» در سريال «دوستان» استاد دانشگاه و شخصيت دیگری مثل «جوئی» مجری يك برنامه‌ي رادیویی است.

پخش سریال «آپارتمان» از سال 2009 آغاز شد، اما در ماه‌هاي اخير آمار بینندگان آن به دليل پخش از چند شبکه تلويزيوني کابلی به شدت بالا رفته است و همين امر موجب شهرت اين سريال و انتشار خبرهايي درباره‌ي كپي‌برداري اين سريال از سريال موفق «دوستان» را موجب شده است.

در اين ميان تهیه‌کنندگان «آپارتمان» اتهام کپی‌برداری را رد کرده و تا به حال تهیه‌کنندگان آمریکایی نيز اقدامی در مورد شكايت از كمپاني سازنده آپارتمان براي اخذ غرامت نكرده‌اند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار