گوناگون

تنور سینما گرم است؟

پارسینه: جدیدترین آمار فروش فیلم‌ها به روایت پخش‌کنندگان سینما تا شامگاه ۱۶ دی ماه اعلام شد.


علی سرتیپی مدیر پخش «فیلمیران» از فروش خوب فیلم «هفت ماهگی» به کارگردانی هاتف علیمردانی در روزهای نخست نمایش‌اش خبر داد و به ایسنا گفت: «هفت ماهگی» در دو روز اول اکرانش در تهران در ۱۶ سالن نمایش، ۱۱۰ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته‌ی او؛این فیلم در روز اول یعنی چهارشنبه ۱۵ دی ماه؛۴۰ میلیون و روز پنج‌شنبه ۱۶ دی ماه ،۷۰ میلیون فروخته است که مجموع فروشش به ۱۱۰ میلیون تومان می‌رسد و اکران آن بزودی در شهرستانها آغاز می‌شود.

مدیر پخش «فیلمیران» از فروش ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیونی فیلم «سلام بمبئی» قربان محمدپور در تهران و شهرستانها خبر داد.

او همچنین فروش «متولد ۶۵» به کارگردانی مجید توکلی را یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و خبر داد که در ۱۱ سینما در تهران و شهرستان اکرانش ادامه دارد.

طبق اعلام سرتیپی؛ فروش «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی،یک میلیارد و ۹۷۰ هزار تومان بوده است که در یکی،دو روز آینده به مرز ۲ میلیارد می‌رسد.

او همچنین خبر داد که این فیلم از سرگروهی برداشته شده است اما اکرانش در برخی سینماهای تهران و شهرستانها ادامه دارد.

سرتیپی از اکران «یتیم‌خانه ایران» در ۳۰ سینمای سیار در سطح کشور هم خبر داد.

به گفته‌ی این مدیر پخش،اکران فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی در سینما کوروش در تهران ادامه دارد و ۷ سینما در سطح کشور نیز همچنان میزبان اکران این فیلم هستند؛ فیلمی که بیش از ۱۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

داریوش بابائیان مدیر پخش «شکوفا فیلم» نیز فروش فیلم «حریر» به کارگردانی فریال بهزاد را که در چند تک سانس به نمایش درمی‌ِآید، ۶ میلیون اعلام کرد و خبر داد که «چهار اصفهانی در بغداد» به کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز تا شامگاه ۱۶ دی ماه بیش از ۲۳۰ میلیون تومان فروش داشته است.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه «فیلم‌سازان» نیز از فروش ۷۶۰ میلیون تومانی فیلم «مشکل گیتی» به کارگردانی بهرام کاظمی خبر داد و توضیح داد: این فیلم در ۱۰ سالن سینما در تهران به نمایش درآمده است و اکران آن در ۱۶ سالن در شهرستانها به تازگی آغاز شده است.

به گفته‌ی او؛فیلم «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی ۲۷۰ میلیون تومان در ۱۷ سالن تهران فروخته است و در شهرستانها اکرانش به تازگی در ۸ سالن آغاز شده است.

این پخش‌کننده درباره‌ی آخرین رقم فروش فیلم «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی خبر داد که؛ ۳۲۰ میلیون تومان در ۱۱ سینما و ۱۰ سالن در شهرستانها فروش داشته است.

سعید خانی نیز آخرین فروش فیلم «لاک قرمز» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی را در ۵ هفته نمایش در تهران؛ ۷۱۰ میلیون تومان اعلام کرد و در شهرستانها نیز با ۲۰ سالن بیش از ۲۷۵ میلیون تومان فروخت که مجموع فروش آن را به مرز یک میلیارد نزدیک می‌کند.

خبرنگار ایسنا پیگیر آمار فروش فیلم «ما همه گناهکاریم» نیز هست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار