گوناگون

آرای جهانگیری، آخوندی و پزشکیان در جلسه تعیین نامزد جبهه اصلاحات

آرای جهانگیری، آخوندی و پزشکیان در جلسه تعیین نامزد جبهه اصلاحات

برخی شنیده‌ها از آرای حاضران در جلسه جبهه اصلاحات ایران برای انتخابات ریاست‌جمهوری حاکی است که آخوندی ۲۶ رای، جهانگیری ۲۴ رای و پزشکیان رای۲۴ کسب کرده‌اند.

روزنامه اعتماد نوشت: روزنامه اعتماد آرای عباس آخوندی، اسحاق جهانگیری و مسعود پزشکیان در جلسه تعیین نامزد جبهه اصلاحات اعلام کرده است. 

گفتمان عباس آخوندی توجه‌های بسیاری را در جریان اصلاحات به خود جلب کرده است. برخی شنیده‌ها از آرای حاضران در جلسه جبهه اصلاحات ایران برای انتخابات ریاست‌جمهوری حاکی است که آخوندی ۲۶ رای، جهانگیری ۲۴ رای و پزشکیان رای۲۴ کسب کرده‌اند. البته باید توجه داشت که جهانگیری شخصا در نشست جبهه حاضر نبوده، اما عباس آخوندی خود شخصا برای تشریح برنامه‌هایش در نشست جبهه اصلاحات حاضر شده است.

این روزنامه افزده است: چهره‌ای که معتقد است زیربنای تحقق دموکراسی در جوامع از توسعه شهری آغاز می‌شود. عباس آخوندی توانست یکی از بلیت‌های جبهه اصلاحات را به خود اختصاص دهد. هر اندازه که توجه به آخوندی در جریان چپ بیشتر شده، انتقادات از او در طیف‌های رادیکال جناح راست هم افزونتر شده است. آخوندی اما بدون توجه به این دامنه وسیع تخریب‌ها به دنبال شکل‌دهی به گفتمان مد نظر خود در انتخابات پیش روست.

 

ارسال نظر

 • کارمند ساده

  زنده باد پایه گذار ارز گران یا همان ارز جهانگیری ؟ زنده باد گرانی سر سام آور مسکن برای جمهور ملت ایران و پایه گذار بیکاری میلیونی کارگر ساده ساختمانی و دکتر و مهندس در حوزه مسکن ؟ زنده باد قانون ساز ناراضی ساز و پایه گذاری همه بدبختی های قانونی برای جمهور ملت ایران ؟ مرده باد بدبخت و کارگر و کارمند ساده و کسبه و کشاورز خرد؟!....

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار