گوناگون

سردار قاآنی: جبهه مقاومت امروز صاحب تصمیم و تشخیص است

سردار قاآنی: جبهه مقاومت امروز صاحب تصمیم و تشخیص است

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هر کدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

 به گزارش خبرگزاری دانشجو، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی در دیدار با خانواده سردار وجیه‌الله مرادی از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در بابلسر با بیان اینکه نیروی مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است، اظهار داشت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هر کدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

وی به نقش سردار وجیه الله مرادی از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در پرورش نیرو‌های مقاومت اشاره کرد و افزود: سردار مرادی جزو انسان‌های ارزشمند، خدمتگزار و بی‌نام و نشان بود و حدود ۳۵ سال پیش مسئولیت سنگینی را در جبهه‌های جنگ داشت، منتهی خیلی از افراد حتی خانواده‌اش هم نمی‌دانند که ایشان یک مسئول مؤثر در جنگ بوده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره اینکه سردار مرادی در دوره دفاع از حرم جزو جلودار‌ها بود، تصریح کرد: سردار مرادی جزو جایگاه‌هایی بود که در پرورش نیرو‌های مقاومت نقش مؤثری داشت.

به گزارش تسنیم، فرمانده جبهه مقاومت، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروی قدس سپاه پاسداران، جانشین یگان نیرو‌های مخصوص امام علی (ع)، از فرماندهان عالی‌رتبه مبارزه با تروریست و فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران از سوابق سردار مرادی است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار