گوناگون

چمران: زاکانی به مرخصی خواهد رفت

چمران: زاکانی به مرخصی خواهد رفت

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حضور زاکانی به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: زاکانی برای پیگیری کارهای شهرداری تهران یکی از معاونیش را انتخاب و خود او نیز به مرخصی خواهد رفت.

به گزارش  تسنیم، مهدی چمران پیش از برگزاری دویست و چهل و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز 3 لایحه در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار خواهد گرفت که این 3 لایحه عبارتند از یک لایحه مربوط به تشکیل سازمان زنان در شهرداری تهران لایحه دیگر اصلاح اساسنامه برخی از شرکت‌های شهرداری و یک لایحه مربوط به فروش یک ملک متعلق به شهرداری تهران است.

وی افزود: البته لایحه فروش یک ملک متعلق به شهرداری در قالب یک فوریت در صحن شورا مطرح خواهد شد و در ادامه چهار مورد حسابرسی در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار خواهد گرفت.

چمران در ارتباط با ثبت‌نام علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری گفت: این برای اولین بار نیست که شهردار تهران برای حضور در انتخابات ثبت‌نام می‌کند و پیش از این نیز در ادوار گذشته نیز دو نفر دیگر از شهرداران اسبق تهران (احمدی‌نژاد و قالیباف) در انتخابات ثبت‌نام کرده بودند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در ارتباط با حضور آقای زاکانی در انتخابات ریاست جمهوری نیز قوانین و مقررات موجود است و آقای شهردار می‌تواند به صورت مرخصی و با انتخاب یکی از معاونین خود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند. فرد انتخاب شده کارها را در شهرداری پیش خواهد بود.

چمران در ارتباط با ممنوعیت شهرداری تهران برای حمایت از یک فرد برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: قاعدتا شهرداری تهران هیچ‌گونه حمایت یا علیه کسی ورود نخواهد کرد و در قالب دعوت و یا مشارکت مردم در انتخابات فعالیت خواهد کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار