گوناگون

عباس عراقچی به احتمالی نامزدی در انتخابات واکنش داد

عباس عراقچی به احتمالی نامزدی در انتخابات واکنش داد

معاون سابق وزارت امور خارجه گفت: نیاز به افزایش کاندیداها با حضور اینجانب نیست‌ و اینجانب به عنوان یک دیپلمات در حوزه تخصصی خود بیشتر امکان خدمت به مردم و‌ نظام را متصور هستم.

به گزارش پارسینه و به نقل از اکوایران، با توجه به ثبت نام چهره‌های شناخته شده از جناح‌های مختلف سیاسی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، گمانه‌زنی‌هایی‌‌ در خصوص ثبت‌نام چهره‌های میانه مطرح شده است.

 

در همین راستا زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال ثبت نام سید عباس عراقچی، معاون سابق وزارت امور خارجه و دبیر شورای راهبردی روابط خارجی به گوش می‌رسد. 

عباس عراقچی‌ در گفتگو با خبرنگار اکو ایران در پاسخ به پرسشی در خصوص احتمال کاندیداتوری خود اظهار کرد: با توجه به ثبت نام چهره‌های گوناگون، به نظر می‌رسد طیف گسترده‌ای از کاندیداها در معرض انتخاب مردم قرار داشته باشند و نیاز به افزایش کاندیداها با حضور اینجانب نیست‌ و اینجانب به عنوان یک دیپلمات در حوزه تخصصی خود بیشتر امکان خدمت به مردم و‌ نظام را متصور هستم. 

معاون سابق وزارت امور خارجه در رابطه با گفتگوها و تقاضاهای مطرح شده از سوی برخی اشخاص و‌ گروه‌ها مبنی بر ثبت‌نام او در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: از تمامی کسانی که در این زمینه به بنده اظهار لطف داشتند تشکر می‌کنم ولی معتقدم مهم ترین موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات است که هم در بعد داخلی و هم در بعد بین‌المللی به نفع کشور خواهد بود. 

عراقچی تاکید کرد: صحنه رقابت‌های انتخاباتی صحنه پیچیده‌ای است و تا پایان مهلت ثبت نام باید برای درک چیدمان آن صبر کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار