گوناگون

بیانیه وزارت خارجه کشور در رابطه با سانحه بالگرد رییس جمهور

بیانیه وزارت خارجه کشور در رابطه با سانحه بالگرد رییس جمهور

وزارت خارجه کشورمان از کشورها و دولت‌هایی که در سانحه بالگرد رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان ابراز همبستگی و اعلام حمایت و کمک کرده‌اند، تشکر کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از ظهر روز یکشنبه گذشته متأسفانه بالگرد حامل رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و برخی همراهان دیگر در منطقه ورزقان در استان آذربایجان شرقی دچار سانحه گردید.

علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.

جمهوری اسلامی ایران از ابراز احساسات و عواطف انسانی و همبستگی تعداد زیادی از دولت‌ها و ملت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی با دولت و مردم ایران و‌ پیشنهادهای کمک و یاری به این عملیات جستجو و نجات صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کند.

دیروز یکشنبه بالگرد حامل رئیس جمهور کشورمان به همراه وزیر خارجه و آل هاشم، نماینده رهبری در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، حین بازگشت از مراسم افتتاح سد قیزقلعه‌سی در کنار رود ارس در منطقه قره داغ شهرستان ورزقان دچار سانحه و ارتباط با آن‌ها قطع شد و تلاش ‌ها تا این لحظه برای یافتن آن‌ها ادامه دارد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار