گوناگون

دانشجویان فردا به دیدار رهبری می‌روند

دانشجویان فردا به دیدار رهبری می‌روند

دیدار ماه مبارک رمضان رهبری معظم انقلاب با دانشجویان و فعالان دانشجویی از دانشگاه‌های مختلف فردا برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، دانشجویان تا روز پنج شنبه ۹ فروردین ماه سال جاری فرصت داشتند برای حضور در دیدار رمضانیه با رهبر انقلاب ثبت نام کنند.

دانشجویان می توانستند با ثبت‌نام در سایت didar.nahad.ir و پاسخ به پرسش «اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهم‌ترین نکته‌ای را که با ایشان در میان می‌گذاشتید چه بود؟»به قید قرعه در دیدار رمضانیه دانشجویان با رهبر انقلاب حضور خواهند داشت.

همزمان با نزدیک شدن به سنت هر ساله دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با فعالان دانشجویی دانشگاه ها، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در نظر دارد، مجموعه از نکات و مطالب، سوالات، پیشنهادات و ایده های موثر ناظر به دانشگاه و فضای عمومی جامعه را در قالب سامانه دیدار جمع آوری نموده و به طور مکتوب به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی منعکس نماید.

در این راستا و با توجه به استقبال گسترده و هرساله از این دیدار، از دانشجویانی که در این طرح مشارکت داشته باشند با قید قرعه جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل آمده و نتیجه از طریق پیامک به اطلاع خواهد رسید و این دیدار فردا یکشنبه ۱۹ فروردین ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار