گوناگون

شعار امسال روز جهانی قدس اعلام شد

شعار امسال روز جهانی قدس اعلام شد

رمضان شریف گفت: ما نمیتوانیم موضوع طوفان الاقصی را در شعارمان نگنجانیم ، بالاخره بزرگترین شکست تاریخی را به صهیونیست ها وارد کرده است، بنابراین شعار امسال را روز جهانی قدس از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار نام گذاری شده است .

به گزارش فارس، رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه ‌و روز جهانی قدس، در رابطه با اهمیت حضور مردم در روز جهانی قدس گفت: دور اندیشی امام راحل در خصوص حمایت امت اسلامی از مسئله فلسطین و ظلمی که صهیونیست ها به این مردم مظلوم و امت اسلامی داشتند و همچنین ابتکار امام در نام گذاری روز جهانی قدس که منشا خیر و برکات زیادی برای موضوع زنده نگه داشتن راهبرد فلسطین و جلوگیری از فراموشی آن است یک موضوع بسیار مهم است که پرچمداری آن توسط حضرت امام (ره) و تدابیر مقام معظم رهبری که همواره تاکید آن ها بر با شکوه برگزار کردن روز جهانی قدس را یاد آوری می کند.

رمضان شریف در رابطه با جایگاه روز جهانی قدس در کشور ما گفت : در ۴۵ سال گذشته دومین راهپیمایی ملی و سراسری ما راهپیمایی روز قدس بوده است که در زمان های مختلف و مسائل مختلف موجود در کشور روز جهانی قدس همواره در دستور کار مردم مسلمان بوده است. روز جهانی قدس امسال به جهت اینکه ۶ ماه از عملیات طوفان و الاقصی میگذرد و شاهد مقاومت و صبر و استقامت و مبارزه مردم فلسطین و درسی که این امت اسلامی به مردمان دیگر دادند و از طرفی ظلم و جور صهیونیست ها با حمایت مستقیم آمریکایی ها داشته اند شرایط ویژه تری دارد و شاهد یک وضعیت جدیدی در دنیای امروز هستم.

رمضان شریف ادامه داد: افکار عمومی جهان امروز نفرت ویژه ای از صهیونیست ها دارند و همدردی بیشتری را با مردم فلسطین دارند. جا دارد که در این شرایط حساس سال جاری ایران اسلامی که مبدع روز جهانی قدس بوده است، این روز را به صورت متفاوت تری تجربه کند و یک پیام معنا دار تری را به دنیا مخابره کند تا درستی راهبرد جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب نشان داده شود.

دبیر ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس در رابطه با شعار امسال این روز و ارتباط آن با عملیات طوفان و الاقصی گفت: ما نمیتوانیم موضوع طوفان الاقصی را در شعارمان نگنجانیم ، بالاخره بزرگترین شکست تاریخی را به صهیونیست ها وارد کرده است، بنابراین شعار امسال را روز جهانی قدس از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار نام گذاری شده است که همه آزادگان دنیا از این آرمان حمایت می کنند و خشم و نفر خود را از صهیونیست ها نشان می دهند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار