گوناگون

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)تکیه گاه ملت در روز های سخت است

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)تکیه گاه ملت در روز های سخت است

طی حکمی از سوی آیت الله کاظم صدیقی ، سردار عبدالرضا عابد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) رسما به عنوان رییس نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) منصوب گردید.

به گزارش پارسینه، بنا به اظهار «حسن مشتاقی» معاون اجرایی و برنامه ریزی بنیاد بین المللی غدیر: طی نشستی که با حضور آیت الله کاظم صدیقی دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر و امام جمعه موقت تهران، دکتر حسین ظریف منش مدیر عامل و جمعی از اعضای هیئت مدیره بنیاد بین المللی غدیر، سردار عبدالرضا عابد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین احمدیان نماینده ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد سردار عبدالرضا عابد به عنوان رییس و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین احمدیان به عنوان دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) منصوب شدند.

وی افزود: آیت الله کاظم صدیقی در این نشست با تبریک و تهنیت به مناسبت ایام الله ماه شعبان المعظم و تشکر از اقدامات انجام شده توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)  از جمله احداث و نامگذاری آزادراه مواصلاتی غدیر، دومین کلان بیمارستان کشور با نام غدیر و ... نقش این قرارگاه را با توجه به جامعه 200 هزار نفری پرسنل مستقیم و تحت قرارداد پیمانکاران آن جهت اشاعه فرهنگ غدیری و علوی بسیار مهم خواند و افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تکیه گاه ملت در روز های سخت است.

در ادامه دکتر حسین ظریف منش مدیر عامل بنیاد نیز ضمن پراهمیت خواندن درک اصل فلسفه غدیر توسط عموم مردم، انقلاب اسلامی را تداوم راه بلند غدیر دانست. ایشان در ادامه گفتند اگر ما بتوانیم مردم را متوجه حقیقت غدیر کنیم بر بسیاری از مشکلات جنگ نرم فائق خواهیم آمد و به همین منظور بنیاد بین المللی غدیر با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) هدف مردمی کردن برنامه ها و آیین های مختلف را به اجرا در آورده است.

در ادامه سردار عبدالرضا عابد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) خدمت به غدیر را توفیق مجدد خود دانست و با بیان برخی اقدامات انجام شده در راستای فرهنگ سازی غدیر از جمله احداث یکی از بزرگترین دکل های نفتی کشور در اهواز با نام غدیر اظهار داشت: هر طرح عمرانی که در آن به بُعد فرهنگی کم¬توجهی شود محکوم به شکست است و توجه به مفاهیم علوی و غدیری باعث پیشبرد و استحکام دست آوردهای عمرانی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) است و همین یا علی است که توان ما را چند برابر کرده است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار