گوناگون

هزینه های زندگی علی اکبر رائفی پور از کجا تامین می شود؟+ فیلم

رائفی پور توضیحاتی درباره چگونگی تامین هزینه های زندگیش داد.

پارسینه: بنا به گفته رائفی پور او از فروش ساندویچ سیب زمینی و تخم مرغ تا پرورش فنچ و مرغ عشق، هزینه های زندگی اش را تامین می کند. او گفت که برای سخنرانی هایش نیز  پول نمی‌گیرد، چون پول گرفتن از نظرش دین فروشی است.

 

 

ارسال نظر

 • گمنام

  رائفی پور از کسی پول نمیگیره؟ بر زنده و مرده دروغگو لعنت!

 • گمنام

  📌پاکت

  🔹یک دقیقه سخن و دو ابهام و پرسش:

  ۱. می‌گوید من برای سخنرانی، پول نمی‌گیرم. البته مقصودش این است که شرط نمی‌کند و الا خودش چند ثانیه بعد اعتراف میکند که اگر پول بدهند می‌گیرد و گرفته و «اگر هم پولی برسد خودشان دادند»! البته خوب بود جناب استاد بیشتر «شفاف‌سازی» می‌کردند که در این سالها چقدر پول از همین طریق به شما رسیده است و چقدر از آن را خرج زندگی شخصی فرمودند!

  ۲. می‌گوید کسانی که میگیرند «حقشان» است چون زحمت می‌کشند و آنها را «شماتت» نمیکنم. بعد مدعی است این کار «دین‌فروشی» است. اگر دین‌فروشی است چرا کسانی که پول میگیرند را شماتت نمی‌کند و آن پول «حقشان» است؟


  💡رائفی‌پور علی‌رغم ادعایش در شفافیت، به شعار خویش، خوب عمل نکرده و درباره موسسه‌اش شفاف‌سازی نکرده. مثلاً هیچگاه هیات مدیره موسسه‌ را معرفی نکرده، اساسنامه مصاف در دسترس عموم نیست، مشاورانی که مدعی است از آنها خط میگیرد و مایه سخنرانی‌هایش را تامین می‌کند معرفی نمی‌کند، روحانیونی که با او و مصاف کار می‌کنند افشا نمی‌کند و حتی آدرس موسسه‌شان را روی سایت مصاف نمی‌بینید. کسی که تا این حد پنهان‌کاری می‌کند صلاحیت دارد شعار شفافیت بدهد؟

 • همشهری

  بردروغگو لعنت

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار