گوناگون

درخواست آیت الله مکارم و نوری همدانی از مردم برای شرکت در راهپیمایی۲۲بهمن

درخواست آیت الله مکارم و نوری همدانی از مردم برای شرکت در راهپیمایی22بهمن

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بر همگان لازم است تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند، گفت: ۲۲ بهمن ماه نزدیک است که روز انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی سبب سربلندی کشورمان در دنیا شد.

 آیت‌الله مکارم شیرازی در مراسم عید سعید مبعث که در مدرسه امیرالمومنین(ع) برگزار شد، با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خدمات انقلاب اسلامی اظهار داشت: بر همگان لازم است تا در این راهپیمایی مهم شرکت کنند.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: ۲۲ بهمن ماه نزدیک است که روز انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی سبب سربلندی کشورمان در دنیا شد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به تحولات رخ داده پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشورمان، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی وابستگی کشور به بیگانه در بسیاری از زمینه‌های قطع شد.

آیت‌الله مکارم شیرازی، برکات انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و افزود: در زمان شاه لشکر ایران با ۳۰ هزار افسر آمریکایی اداره می‌شد که انقلاب اسلامی سبب شد همه آنها از کشورمان بروند و سربازان اسلام کشور را به دست بگیرند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید آثار و برکات انقلاب اسلامی برای جامعه تشریح شود، خاطرنشان کرد: همه باید سعی کنند در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و مردم را دعوت به حضور کنند.

5943674

همچنین آیت‌الله نوری‌ همدانی در پیامی در آستانه فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن ضمن دعوت از قشرهای مختلف مردم ایران برای حضور پرشور در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: حضور در این راهپیمایی نشان می‌دهد که اتحاد و وحدت مردم همچنان ادامه دارد.

این مرجع تقلید، افزود: دشمنان به این نحوه حضور مردم در این عرصه نظر دارند و ما باید با حضور خود نشان دهیم که خط و راه امام خمینی رحمت الله علیه روز به روز با عظمت‌تر از گذشته ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات دشمنان در چند وقت گذشته اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بیش از سال‌های پیش است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار