گوناگون

فرمانده کل ارتش: اداره عملیات به دست حماس افتاده است؛ اسرائیلی ها در مقابل شروط حماس به زانو افتادند

فرمانده کل ارتش: اداره عملیات به دست حماس افتاده است؛ اسرائیلی ها در مقابل شروط حماس به زانو افتادند

پارسینه: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در مراسم تجلیل از پرستاران دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی ارتش گفت: سید حسن نصرالله به درستی گفت، رژیم صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است و این مهم در طوفان الاقصی ثابت شد، آن‌ها در مقابل شروط حماس به زانو افتادند و اداره عملیات به دست حماس افتاده است. رژیم صهیونیستی ۵۰ روز پیش همه امکانات خود را به کار گرفت تا حماس نباشد، اما حماس پیروزمندانه مانده است.خون بیش از ۱۴ هزار شهید فلسطینی در غزه ریخته شد، اما هیچ دستاورد و عایدی نظامی نصیب رژیم صهیونیستی نشد.

جماران نوشت: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در مراسم تجلیل از پرستاران دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی ارتش در ابتدا با بیان اتفاقات رخ داده در غزه گفت: عملیات طوفان الاقصی اتفاقی بی‌سابقه‌ و دارای نتایج حائز اهمیتی بود و به این واسطه آثار اضمحلال رژیم صهیونیستی کاملا آشکار شد.

سال‌ها تلاش کردند موضوع فلسطین را در ذهن جهان فراموش و عادی شود. با این اتفاق بار دیگر مسئله فلسطین را به موضوع اول منطقه و جهان تبدیل کرد و این نتیجه بزرگی بود.

وی اشاره کرد: صهیونیست‌ها جنایت‌های بی‌سابقه انجام دادند و با هدف بیمارستان‌ها را زدند و این جنایت بزرگی است. آمریکایی‌ها نیز کنار آن‌ها بودند، سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی نژادپرست هستند و واضح بروز دادند.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: سید حسن نصرالله به درستی گفت، رژیم صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است و این مهم در طوفان الاقصی ثابت شد، آن‌ها در مقابل شروط حماس به زانو افتادند و اداره عملیات به دست حماس افتاده است.

رژیم صهیونیستی ۵۰ روز پیش همه امکانات خود را به کار گرفت تا حماس نباشد، اما حماس پیروزمندانه مانده است.خون بیش از ۱۴ هزار شهید فلسطینی در غزه ریخته شد، اما هیچ دستاورد و عایدی نظامی نصیب رژیم صهیونیستی نشد.

امیر سرلشکر موسوی با توجه به هفته بسیج گفت: بسیج یک تفکر و عزم راسخ و خدمت بی‌منت و بی ریا به مردم است و هر کس که تفکر خدمت جهادی دارد نام او بسیجی است.

فرمانده کل ارتش در آستانه روز نیروی دریایی ارتش بیان داشت: این روز بسیار مهم در تاریخ انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است، قدرت نیروی نظامی سه پایه دارد؛ پایه زمینی، دریایی و هوایی است و نیروی دریایی ارتش موفق شد یک پایه رژیم بعث عراق را نابود کند و سرنوشت جنگ را تغییر دهد.

طی سال‌های گذشته نقش تعیین کننده نیروی دریایی کمتر تبیین شده است اما نیروی دریایی رکن اصلی توسعه دریامحور است و می‌تواند ورق اقتصاد، سیاسی، ... در کشور را به نفع جمهوری اسلامی برگرداند.

وی در پایان افزود: پرستاران این افتخار را دارند که روز ولادت حضرت زینب (س) به نام آن‌ها نامگذاری شده است. عظمت، صبوری، مدیریت و موضع شفاف این بانو و شیرزن کربلایی بساط هیمنه یزید را به سخره گرفت و لازم است این موضوع دائم بازخوانی شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار