گوناگون

مقام بلندپایه ارتش: در تلاشیم که آماده جنگ باشیم

مقام بلندپایه ارتش: در تلاشیم که آماده جنگ باشیم

پارسینه: فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش گفت: ما با استفاده از ظرفیت های داخلی دستورالعمل های مورد نیازمان را به‌صورت بومی تهیه کرده ایم و الان هیچ وابستگی به خارج از کشور نداریم و دائما در تلاشیم که آماده جنگ باشیم و چون ما همیشه آماده هستیم جنگی صورت نمی گیرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ حسین ولی‌وند زمانی فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع نخبگان کشور، گفت: این دانشگاه با بومی سازی دستورالعمل های لازم، مسیر توسعه و پیشرفت را به خوبی طی کرده و با قدمتی ۹۰ ساله در تحقق آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی گام برداشته است.

سرتیپ ولیوند تصریح کرد: دافوس ارتش امروز با بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور ارتباط تنگاتنگی داشته و ما در راستای ارتقای سطح فعالیت های علمی و هم افزایی های پژوهشی خود، از همکاری موثر نخبگان جوان کشور در این دانشگاه استقبال می کنیم.

وی اضافه کرد: تکلیف ما بر اساس قانون اساسی مشخص است ولی یک تکلیف نانوشته هم داریم که نسل جوان را به آینده امیدوار سازیم، ما باید با برنامه ریزی مناسب از توان نخبگان استفاده کنیم.

فرمانده دافوس ارتش گفت: ما با استفاده از ظرفیت های داخلی دستورالعمل های مورد نیازمان را به‌صورت بومی تهیه کرده ایم و الان هیچ وابستگی به خارج از کشور نداریم و دائما در تلاشیم که آماده جنگ باشیم و چون ما همیشه آماده هستیم جنگی صورت نمی گیرد.

در ادامه نخبگان حاضر در مراسم ضمن طرح سوالات خود از امیر سرتیپ ولیوند با برخی از توانمندی ها و ظرفیت های علمی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش آشنا شده و سپس از موزه تاریخی جنگ این دانشگاه نیز بازدید کردند.

برنامه دیدار و بازدید نخبگان کشور از دانشگاه ها و ظرفیت های علمی و پژوهشی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همت معاونت علوم، تحقیقات و فناوری ارتش و با همکاری بنیاد ملی نخبگان برنامه‌ریزی شده که در طول سال اجرا می شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار