گوناگون

 شرط حضور اتباع خارجی در ایران از زبان وزیر کشور

 شرط حضور اتباع خارجی در ایران از زبان وزیر کشور

پارسینه: وزیر کشور گفت: اتباع خارجی غیرمجاز نباید در کشور باشند باید برگردند و اگر مجازند حضور و فعالیت این اتباع باید در چهارچوب نظمی که تعریف شده، باشد.

احمد وحیدی وزیر کشور ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت اتباع خارجی در ایران اظهار کرد: بخشی از اتباع خارجی به دلیل مشکلاتی که داشتند و تحت هجوم قرار گرفتند به کشور ما مهاجرت کردند که باعث و بانی همه این‌ها آمریکاست؛ اخیراً تلاش‌ها و تبلیغات غیر‌متعارفی ایجاد شده که باعث ایجاد نوعی نزاع شده و فضایی را ایجاد کرده که درست نیست.

وزیر کشور با تاکید بر ساماندهی اتباع در چهارچوب قانون تصریح کرد: اگر اتباع خارجی غیر مجاز هستند نباید در کشور باشند باید برگردند و اگر مجاز هستند حضور و فعالیت این اتباع باید در چهارچوب نظمی که تعریف شده، باشد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

 • ایرانی متعصب

  مجاز وغیر مجاز نداریم قانونی وغیر قانونی نداریم اجنبی اجنبیه بیگانه بیگانه است همه وهمه بدون چون وچرا باید کشور را ترک کنند ماباید غیرت وتعصب به کشور ووطنمان داشته باشیم بفکر پیشرفت و آبادانی کشور ومردممان باشیم گناه ما چیه که مقصر آمریکاست یعنی ما صلاح واجازه کشورمان رانداریم ؟ که کشور شده اشغال افغانیها چاپلوسی وخود شیرینی دیگر بس است

 • ناشناس

  اینجا ایران است نه اشغال افاغنه وبیگانگان مرزهای شل و ول و بی در و پیکر شده هجوم وکوچه پس کوچه های افغانستان. ما نباید نسبت به کشورمان بی خیال وبی تفاوت باشیم به فکر پیشرفت وآبادانی کشور ومردممان باشیم ومتعصب به وطن وعاشق وطن نه راه رو افغانیها ...

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار