گوناگون

روایت امیر صباحی فرد از قدرت پدافند هوایی ارتش ایران

روایت امیر صباحی فرد از قدرت پدافند هوایی ارتش ایران

پارسینه: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیروی پدافند هوایی کشور پیشرفته‌ترین و بهترین تجهیزات کاملا بومی را در همه زمینه ها اعم از کشف، رهگیری، درگیری و سامانه های اطلاعاتی در اختیار دارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از مهر؛ امیر سرتیپ «علیرضا صباحی فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در یادواره تجلیل از شهدای این نیرو ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در جنگ تحمیلی در شرایطی بودیم که اندک تجهیزات را در اختیار داشتیم.

امیر صباحی فرد با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس ما به لحاظ تجهیزاتی وابسته بودیم، ادامه داد: تجهیزات ما در جنگ تحمیلی از کشور‌های دیگر خریداری شده بود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: ملت شهید پرور و ولایی ایران بدانند که در نیروی پدافند هوایی کشور دارای پیشرفته‌ترین و بهترین تجهیزات کاملاً بومی را در همه زمینه‌ها اعم از کشف، رهگیری، درگیری، سامانه‌های اطلاعاتی در اختیار دارد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران قدرت مطلق پدافند هوایی در سطح منطقه است، افزود: نیروی پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران در دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

امیر سرتیپ صباحی فرد خاطرنشان کرد: دشمنان به خوبی می‌دانند که پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران دارای قدرت برتر است و فضای مقدس ایران اسلامی امن‌ترین هوا را در کل دنیا است.

تقدیر از خانواده ۱۰۸ شهید نیروی پدافند هوایی ارتش در پایتخت

گفتنی است، با حضور آیت‌الله «کاظم صدیقی» امام جمعه موقت تهران از خانواده ۱۰۸ شهید نیروی پدافند هوایی ارتش در پایتخت در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تقدیر شد.

در این مراسم امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و برخی مسئولین لشکری و کشوری حضور داشتند.

همچنین در این مراسم از تعدادی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس که در عملیات‌هایی همچون والفجر ۸، کربلای ۵، بیت المقدس و دیگر عملیات‌ها حضور داشتند، تقدیر شد.

این مراسم با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای نیروی پدافند هوایی ارتش، ایثارگران و قدردانی از خانواده معظم آن‌ها انجام شد.

ارسال نظر

 • جعفر

  آب هیرمند چی شد پس سردار قدرتت به چه درد میخوره

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار