گوناگون

بازی تبلیغاتی جدید نرگس محمدی برای دریافت جایزه نوبل!

بازی تبلیغاتی جدید نرگس محمدی برای دریافت جایزه نوبل!

پارسینه: در ماه های اخیر نرگس محمدی در فضای مجازی و رسانه ای اقدامات عجیبی را انجام می دهد که همگی بر اساس هدایت های شیرین عبادی و به امید دریافت جایزه صلح نوبل و پیشبرد یک بازی تبلیغاتی از پیش طراحی شده است.

فارس نوشت: نامش نرگس محمدی است، فردی که بارها به واسطه اقدامات ضد امنیتی خبرساز شده و هم اکنون هم به جرم اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور در زندان به سر می برد و دوران محکومیت خود را سپری می‌کند.

محمدی که پیشتر مشمول رأفت اسلامی شده بود ، اخیرا اقدام به برخی تحرکات خاص و تعجب آمیز زده که این سوال را در ذهن ایجاد می کند که انگیزه های او از این گونه رفتارهای عجیب چیست؟!

در طی روزهای اخیر و در 21 شهریور در حساب اینستاگرامی منتسب به نرگس محمدی با انتشار مطلبی ادعا شدکه این فرد در محل بهداری زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است که این موضوع به سوژه‌ی جدید رسانه‌های معاند تبدیل شد.پس از این موضوع، روابط عمومی سازمان زندان‌ها هرگونه ادعایی از سوی نرگس محمدی مبنی بر ایراد ضرب و شتم در مورد این فرد را تکذیب و اعلام کرده این ادعاها به هیچ وجه صحت ندارد.

در مثال های دیگری می توان به رفتارهای افراطی نرگس محمدی اشاره کرد. به طوری که وی طی 7 ماه گذشته از حق مرخصی قانونی خود از زندان استفاده نکرده و از خانواده و وکلای خود نیز خواسته برای خروج از زندان کفیل وی نشوند. بر اساس اعلام یک منبع اگاه، محمدی همچنین از فرصت های درمانی داخل زندان استفاده نمی کند، دائما در حال طراحی و اجرای اقداماتی خلاف نظم زندان و برهم زننده فضای آرامش سایر زندانیان است و اقدامات دامنه دار تبلیغی را آغاز کرده که شامل دروغ هایی همچون تهدید جانی وی در زندان و مواردی از این دست میشود.

بررسیهای بیشتر و دقیق تر در مورد چرایی رفتارهای این زندانی اما نشان میدهد این اقدامات غیر معمول ریشه در وعده هایی است که به وی داده شده است.

وعده دریافت جایزه نوبل در ازای رفتارهای افراطی

در حالی که کمیته نوبل در حال بررسی گزینه های خود برای اعطای جایزه صلح نوبل است و در نیمه مهر ماه جاری برگزیدگان آن معرفی خواهند شد،پیام هایی از سمت شیرین عبادی و عبدالکریم لاهیجی به نرگس محمدی ارسال شده که چنانچه وی رفتارهای تند و افراطی خود را تشدید کند، آن ها می توانند نظر اعضای کمیته نوبل برای اعطای این جایزه سیاسی به وی را جلب نمایند.

بر این اساس برای نرگس محمدی دستور العمل هایی تهیه شده که وی طی چند ماه گذشته در حال اجرای آن ها بوده تا بتواند نظر اعضای کمیته نوبل را جذب و این جایزه را نصیب خود کند و البته بازی طراحی شده تبلیغاتی علیه وضعیت حقوق بشر در ایران را نیز پیش ببرد.

اقدامات عجیبی همچون عدم استفاده از حق مرخصی یا فرصت های درمانی داخل زندان و همچنین اصرار به ایجاد تشنج و ناآرامی و اقدامات رسانه ای علیه کشور، همه در همین راستا و در سودای کسب جایزه صلح نوبل قابل ارزیابی و تحلیل هستند.

این در حالی است که به واسطه حضور فرزندان نرگس محمدی در خارج از کشور، وی طی ماه های گذشته و با مساعدت و همکاری مقامات زندان حتی اجازه استفاده از تلفن همراه به صورت محدود و صرفا برای تماس با فرزندان خود را نیز داشته، اما او از همین امکان نیز برای پیشبرد اهداف خود در کسب جایزه صلح نوبل و پیشبرد بازی طراحی شده سوء استفاده کرده است .

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار