گوناگون

خط و نشان مقام بلندپایه سپاه برای آمریکایی ها: جرات حمله نظامی ‌ندارید ‌

خط و نشان مقام بلندپایه سپاه برای آمریکایی ها: جرات حمله نظامی ‌ندارید ‌

پارسینه: سرتیپ زیراهی با تأکید بر اینکه امروز ما قدرت اول موشکی منطقه از نظر برد، دقت و قدرت تخریب هستیم، تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل بهتر از هرکسی توانمندی نظامی ما را می‌دانند به‌خاطر همین از ما به شدت ترس و وحشت دارند.

تسنیم نوشت: سرتیپ دوم رمضان زیراهی صبح امروز در همایش روز سرباز وطن در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه بوشهر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: سربازان عزت، افتخار و موتور متحرک جامعه هستند.

اهم اظهارات سرتیپ زیراهی را بخوانید؛

*یکی از دغدغه‌های اصلی هر جامعه امنیت آن است، هر کسی باید در خود آمادگی لازم ایجاد کند تا بتواند برای امنیت جامعه در برابر دشمنان سینه سپر کند چرا که نعمت امنیت به فرمایش مولای متقیان حضرت امام علی (ع) نعمت بزرگی است.

*اگر کسی برود و در سوریه، یمن، افغانستان و شمال عراق زندگی کند قدر امنیت را می‌داند.

*منافع و راهبرد آمریکا این است که برای خود و گروه‌هایی که از آنها حمایت می‌کند عدم خشنود تبلیغ کند درحالی که به آن عمل نکنند، دشمنان درصدد هستند تا اراده مردم و خصوصاً جوانان ما را به دست بگیرد.

یک وجب از خاک کشور را از دست نداده‌ایم
*در یک قرن اخیر در هر جنگی که برای کشور ما اتفاق افتاده و حتی با کوچکترین تهدیدی ما قسمتی از کشور خود را از دست داده‌ایم درحالی که در ۸ سال دفاع مقدس ما یک وجب از خاک کشور را از دست نداده‌ایم.

*امروز ما اقتدار نظامی داشته و هیچ کشوری جرات تهدید ایران اسلامی را ندارد.

آمریکا جرات حمله نظامی ‌ندارد ‌
*آمریکا جرات حمله نظامی به جمهوری اسلامی در سطح دریا، زمین و هوا ندارد، دشمن تمام سعی و تلاش خود را معطوف این کرده تا در مقابله با ما بازدارندگی ایجاد کند.

*ما قبلاً توانایی خود را در پدافند داشتیم اما در حال حاضر دشمن می‌خواهد پدافند کند، دشمن قدرت خود را جمع کرده تا با ما جنگ نکند این را خود نظامیان کارکشته آنها می‌گویند.

‌قدرت نخست موشکی منطقه هستیم
*امروز ما قدرت اول موشکی منطقه از نظر برد، دقت و قدرت تخریب هستیم، آمریکا و اسرائیل بهتر از هرکسی توانمندی نظامی ما را می‌دانند به‌خاطر همین از ما به شدت ترس و وحشت دارند.

*ما قدرتمند و توانمند هستیم و این قدرتمندی و توانمندی ما چند برابر خواهد شد در صورتی که همه ما در یک مسیر باشیم، در بعد نظامی از هر جهت روی پای خود هستیم.

*ما می‌توانیم هزاران کیلومتر در دریا و خشکی دشمن را تعقیب و مورد هدف قرار دهیم.

ارسال نظر

 • حقیقت

  سردارمحتررررم
  دنبال مسایل مهمتر وحل مشکل مملکت باشین
  با تهدید کردن کشور ها چیزی عایدمان نمیشه
  پارسینه امیدوارم نظر. رو حذف. نکنی

 • حقیقت

  با سلام
  بابت انتشار تشکر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار