گوناگون

حمله تند کیهان به انتقاد رضاکیانیان از اظهارات جمیله علم الهدی!

حمله تند کیهان به انتقاد رضاکیانیان از اظهارات جمیله علم الهدی!

پارسینه: رضا کیانیان بعد از اظهارات جمیله علم الهدی همسر رئیس جمهور که گفته بود مردان ایرانی از زنهای خود نمی خواهند که در بیرون از خانه کارکند، خطاب به او گفته بود از طرف مردان ایرانی حرف نزند.

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه کیهان خطاب به این بازیگر نوشته است:

همسر فرهیخته رئیس جمهور در مصاحبه با نیوزویک با اشاره به احساس تنهایی زن در جوامع غربی‌، به بیان این واقعیت پرداخت که در ایران به سبب حمایت اعضای خانواده از زن‌، تمایلات خشن فمینیستی در بین بانوان ایرانی وجود ندارد. این سخن به مذاق برخی که همواره به دنبال چهره دروغینی از وضعیت زن در ایران هستند خوش نیامد.

از جمله این افراد بازیگری بود که با سوابقی از هواداری گروهک‌های مارکسیست تا ریزه‌خواری از سفره نجس ضیافت‌های سفارت انگیس پلید شناخته می‌شود. طبعا او در مقام پاسخ به یک استاد شناخته شده دانشگاه‌، زبانی جز زبان اهانت بلد نبود.

ارسال نظر

 • ناشناس

  خانم علم الهدی نماینده یک تفکر سنت گرا و مذهبی است ، نباید کلی صحبت کند .

 • ناشناس

  خوب پس چرا همسر رئیس جمهور گرامی شاغل است

 • سعید

  البته اینکه حسین شریتعمداری در جایگاه مدعی العموم ملت ایران اجازه هیچگونه عکس العمل گیرم به اظهار نظر همسر رئیس جمهور را نمیدهد واقعا جای تاسف دارد آیا انتظار دارید صرفا بله قربان گو تربیت کنید و از احدی اعتراضی نشنوید البته هرکس هم که ناراضیست ایران را ترک کند

 • شیرین صفوی

  بکی جلوی این کیانیان رو بگیره !!! آقای کیانیان خیابان بهار روبروی یه مغازه !!! شاخ به شاخ شدن با یه ماشین که بار تخلیه میکرد واسه مغاره !!! اون الفاظ رکیک !!! یادتون هست !!!!! هاج و واج ماندن مغازه دار بیجاره !!!! یادتون هست !!!!! اون الفاظ رکیک شما در صورت شکایت طرف مقابل حد. داشت ها !!!!!!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار