گوناگون

مجازات دختران زیر ۱۸ سال در لایحه حجاب

مجازات دختران زیر ۱۸ سال در لایحه حجاب

پارسینه: نماینده رفسنجان گفت: کسانی که زیر سن 18 سال هستند حبس و زندان ندارند اما سایر جرائم مالی و محرومیت از حقوق اجتماعی در لایحه به تفصیل آمده برای آن ها در نظر گرفته شده است.

پارسینه : حسین جلالی نماینده رفسنجان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: از نمایندگان به سبب هشتاد و پنجی شدن لایحه عفاف و حجاب، تشکر می کنم. گفته شده است که افراد زیر 18 سال حبس و زندان ندارند این مطلب درست است اما این به معنای این نبوده که سایر مجازات ها را نداشته باشند.

وی اظهار کرد: خلاف، خلاف است و جرم هم جرم و حرام نیز حرام است. با این تفاوت که کسانی که زیر سن 18 سال هستند حبس و زندان ندارند اما سایر جرائم مالی و محرومیت از حقوق اجتماعی در لایحه به تفصیل آمده برای آن ها در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کسی که زیر سن 18 سال است گواهینامه ندارد اما پاسپورت، اشتغال تحصیل، حساب بانکی، اینترنت و تلفن که دارد. بنابراین از سایر خدمات اجتماعی محروم می شود و جرائم مالی جای خود باقی مانده است و این طور نیست که دختران زیر سن 18 سال هیچ جرمی نداشته باشند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار