گوناگون

وضعیت نگران کننده مرزبانان کشور + فیلم

وضعیت نگران کننده مرزبانان کشور + فیلم

پارسینه: تصاویری از بازگشت مرزبان ایرانی از یک ماموریت گشت زنی در شمال غرب کشور را مشاهده می کنید.

اگرچه مرزبانان به عنوان اولین حلقه دفاعی ایران در برابر هر تهاجم خارجی هستند اما ویدیوی منتشر شده نشان می دهد که وضعیت تجهیزات مرزبانان کشور نیازمند بازبینی جدی است؛ چرا که این عزیزان با کمترین امکانات یکی از سخت ترین وظایف دفاعی را برعهده دارند.

مسأله مرزبانی یک مسأله استراتژیک است که کوتاهی در آن عواقب جبران ناپذیری برای کشور خواهد داشت.

پیشتر تصاویر تعویض شیفت مرزبانان در دمای منفی ۳٠ و گاه منفی ۴٠ درجه سانتیگراد، حضور در شرایط جوی نامناسب و ... روایتگر جانفشانی فرزندان ایران زمین در نقاط صفر مرزی است.

انتظار جامعه از مسولین امر آن است که تجهیزات و امکانات مرزبانان غیور کشور را هر چه زودتر به روز رسانی کنند، شاید با این کار کمی از سختی فعالیت این عزیزان کاسته شود.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  بمیرم الهی عزیزان دل خدا پشت و پناهتان و دعای مردم ایران گرما بخش وجودتان

 • ناشناس

  وضعیت نیروهای نظامی در جنوب کشور در تابستان بالای ۵۰ درجه ، نگران کننده هست .

 • ماه نو

  با این وضعیت میشه نگهبانی کرد اول اناقکی درست کنن وسایل مجهز حتی وسایل گرمایشی شارژی می تونن براشون تهیه کنن چطور انتظار نگهداری مراقبت از مرزها رو دارن وای ازاین همه بی عرضگی مسئولا وبی فکری‌اش شبیح گداها کشورو اداره می کنن پس انداز کنن ببرن اون طرف آب ... مردم بچه هاشون از جوب آب نگرفتن تند تند شیفتا باید تعقیر کنه ومجهز باشن

 • ناشناس

  بفضل الهی و توجهات ولیعصر روحی فدا نسبت به فرزندان ملت وامت ولایی در همه امور بخصوص سربازان و مرزبانان وکارگران که پوسته اصلی مقاومت نظامند توجه ویژه شود ان شا ئالله و من الله توفیق الهم صل علی محمد و آل محمد

 • ناشناس

  مديونتونيم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار