گوناگون

رائفی پور: حمله به من بازی در زمین انگلیس است!+ فیلم

رائفی پور: حمله به من بازی در زمین انگلیس است!+ فیلم

پارسینه: رائفی پور در توضیح درباره کلیپ تقطیع شده ۱۲ سال پیش درباره موسیقی گفت: از عذرخواهی ابایی ندارم اما در این برهه حمله به بنده بازی در زمین انگلیس است.

رائفی پور در توضیح درباره کلیپ تقطیع شده ۱۲ سال پیش درباره موسیقی گفت: از عذرخواهی ابایی ندارم اما در این برهه حمله به بنده بازی در زمین انگلیس است.

به نقل از اخبار فوری؛ محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز تأسف در خصوص انتشار چنین ویدیویی در مورد هنرمندان موسیقی کشور، با تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ هیچ توهینی به جامعه هنری نجیب ایران را برنمی‌تابد، خطاب به اداره کل حقوقی این وزارتخانه دستور پیگیری حقوقی و قضایی این مسئله را صادر کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  برو بابا جمع کن چه برای خودش نوشابه باز می کنه حمله چیه مسخره عام و خاص شدی

 • ناشناس

  مردم سیستان به خاطر عدم لوله کشی گاز در صف سوخت ، می میرند ولی جماعت شماها که الی ما شالله کم هم نیستید ، مملکت را در دست گرفتید و از قبل بیت المال در رفاه و آسایش زندگی می کنند و به بهانه نظام ...... این و آن تربیون های مملکت را در اختیارتان گذاشتند ، از کله سحر برای مردم تعیین تکلیف می کنید ، بدون اینکه سواد و تعهد و تخصص داشته باشید ، تفکرات فتنه انگیز و خشونت زای شماها ، مردم را به مرز عصیان و طغیان ، کشور را به مرز جنگ و انفجار برده هست . باور کنید ایران خانه ۸۰ میلیون ایرانی هست ، کسی سهم بیشتری از نفر دیگر ندارد. کشور شبیه افغانستان شده هست ، باید قانونی بیاید که جماعت شماها از صحنه سیاسی کشور حذف شوید .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار