گوناگون

سفارت باکو در ایران یکشنبه تخلیه می‌شود

سفارت باکو در ایران یکشنبه تخلیه می‌شود

پارسینه: حمله مسلحانه یک فرد به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران در روز جمعه (۷ بهمن) سطح قابل توجهی از واکنش‌ها را به سوی خود جلب کرده است. در این حادثه رئیس حراست سفارت باکو کشته و دو محافظ سفارت زخمی شدند. منابع خبری آذربایجان از تخلیه احتمالی سفارت این کشور در ایران در روز یکشنبه (امروز) خبر دادند.

سفارت باکو در ایران یکشنبه تخلیه می‌شود

به گزارش پارسینه ، متعاقب حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در تهران، ظاهراً مقامات وزارت خارجه آذربایجان بعد از حمله به این سفارت اقدام به تخلیه شبانه این سفارت کرده اند؛

بنا بر فیلم و تصاویر منتشر شده مبنی بر حمل و نقل ادوات و تجهیزات اداری از دورن سفارت، بنظر می رسد تلخلیه سفارت در دستور کار مقامات باکو است که البته این خبر هنوز توسط مقامات رسمی دو کشور تایید نشده است.

برخی گمانه زنی ها حاکی است باکو احتمال دارد در حال حاضر اقدام مشابه در قبال سفارت ایران در باکو اعمال و یا سطح روابط دیپلماتیک با تهران را تنزل بخشد.

خبرگزاری ترند باکو شب گذشته (شنبه) از قول وزارت خارجه این کشور نوشت: تخلیه کارکنان سفارت جمهوری آذربایجان در ایران به همراه خانواده‌های‌شان فردا انجام می شود.

ارسال نظر

 • ناشناس

  تنها هنر اقایون دشمن تراشیه

 • ناشناس

  اصلا سفارت پان ترکیست ها در ایران کارش چیست و به چه درد ایرانی ها میخورد؟

 • ناشناس

  خوشا باغی شغالش قهر نماید.

 • ناشناس

  به درک سیاه لعنتی های پانترک دشمن ایران و ایرانی !
  اگر نخجوان به مام میهن خود ایرانذ باز گردد برای همیسه بساط تجاوز به ارمنستان و زیاده گویی های علیف تمام خواهد شد.

 • ناشناس

  سفارت پان ترکیست ها باید خیلی وقت پیش تعطیل می شد. آنها دشمن ایران هستند و قصد تجاوز به خاک ایران را دارند. ایران باید تعارف را با آنها کنار گذاشته و مشت محکمی بر دهانشان بکوبد تا بدانند که خاک خودشان هم مال ایران است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار