گوناگون

حمله روزنامه همشهری به ضرغامی خبرساز شد

حمله روزنامه همشهری به ضرغامی خبرساز شد

پارسینه: حمله روزنامه همشهری به ضرغامی خبرساز شد که جزئیات آن را با هم می خوانیم.

حمله روزنامه همشهری به ضرغامی خبرساز شد که جزئیات آن را با هم می خوانیم.

یکم. یکی از وزرای محترم دولت که اخیرا در کنسرت و مجلس آوازخوانی زنان شرکت کرده بود، احتمالا با هدف جذب قشر خاکستری جامعه می‌گوید: باید فضای فرهنگی کشور را باز کرد و در پاسخ به منتقدان نیز ادامه می‌دهد اگر تحریک می‌شوید نبینید.

این تلقی متاسفانه در میان برخی مسئولان و حتی برخی مبلغان جوان هم دامنگیر است. اینکه برای جذب کردن باید نسبت به ضروریات دین بی‌اعتنا بود. عجیب است این فهم از دین.

این تلقی آقای وزیر که تصور می‌کند برای نزدیک شدن به مردم باید از اصول خود کوتاه بیاییم عجیب خطای فاحشی است.راه نزدیک شدن به مردم پشت سر مردم حرکت کردن نیست، محبت کردن و رابطه صمیمانه با آنهاست. راه نزدیکی به مردم کوتاه آمدن از دین خدا و حرف نزدن از انقلابیگری نیست، راهش صداقت است. مردم صدق و صفا را می‌فهمند. طینت این مردم به سمت حق است. فقط از من و ما صداقت در دعوت به حق ندیدند. صداقت‌مان را باید تدبیر کنیم نه دیانت‌مان. .

ارسال نظر

 • ناشناس

  حق با ضرغامی هست ، راه کنار آمدن با مردم عملی کردن خواسته های آنها و حرکت پشت سر مردم هست . مردم ما مردم افغانستان هستند که بتوان آتها در محدودیت نگاه داشت . با توجه با شرایط داخلی کشور ، نارضایتی عمومی و از همه مهمتر ائتلاف ها برای رسیدن به قدرت در ایران در خارج ( سلطنت طلبها ، سلزمان مجاهدین ، تجزیه طلبان کومله و جیش العدل ) هیچ راهی جزء همراهی با خواسته های مردم، انتخابات آزاد با مشارکت همه گروههای سیاسی ، احیاء برجام و آشتی با دنیا ..... نداریم . حداقل تجربه ضرغامی می تواند از یمن شدن ایران جلوگیری کند .

 • سعید

  متاسفانه دین توسط مفسران واقعی و دامنه آزادی های آن بطور کامل باز نشده و هر کس ظاهرا با آموخته ها و داشته های خود قسمتی از دین را برای مردم روشن ساخته لذا هر گونه تفسیر جدید بدعت محسوب و هنوز هم جا دارد که افراد فهیم و باسواد واقعی دین اسلام را که موسوم به کاملترین دین است شناسانده و معرفی شود

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار