گوناگون

احمد خاتمی: در غرب زنان را چون ارزان است، برای غریزه می‌خواهند

احمد خاتمی: در غرب زنان را چون ارزان است، برای غریزه می‌خواهند

پارسینه: خطیب جمعه موقت تهران گفت: غرب زن اسیر می‌خواهد و از زن استفاده ابزاری می‌کند، آن‌ها را برای کار می‌خواهند چون ارزان است و برای غریزه می‌خواهند اما اسلام می‌گوید زن گوهر است برای همین از حجاب صحبت می‌کند.

به گزارش پارسینه به نقل از ایلنا، حجت‌الاسلام سید احمد خاتمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران ضمن اشاره به سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام گفت: امروز می‌خواهم از شخصیت بانوی اول جهان هستی بگویم. فقط می‌خواهم روی یک نکته تاکید کنم و آن نکته این است که اهل بیت خصوصا حضرت صدیقه طاهره محور جهان اسلام هستند. این گل‌ها محور وحدت هستند.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران بیان کرد: حدیث ثقلین داریم که پیامبر خدا دو میراث دارد، یکی اهل بیت و دیگری قرآن است. از ویژگی ‌های برجسته فاطمه زهرا عصمت است.

وی ادامه داد: حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام شریک آیه مباهله است. او شریک آیه ایثار است.

خاتمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: جمهوری اسلامی ایران یادگار امام خمینی (ره) است و فرمودند چه در میان شما باشم یا نباشم، نگذارید این انقلاب به دست نامحرمان بیفتد.

وی ادامه داد: ۲۴ دی ماه سالروز انتخاب مقام معظم رهبری به امامت نماز جمعه تهران است که امیدواریم دوباره شاهد خطبه‌های پر شور ایشان باشیم.

خطیب نماز جمعه یادآور شد: سالروز فرار محمدرضا پهلوی است که با خروش ملت ۳۷ سال ظلم به پایان رسید.

وی افزود: در روزهای اخیر که گذشت مقام معظم رهبری ۳ دیدار با اقشار مختلف داشتند که یکی دیدار با اقشار بانوان بود که نکات مهمی را فرمودند که نکته اصلی فرمایشات ایشان این بود که اسلام شخصیت زن را احیا کرد. در این راه زن و مرد می‌توانند خود را به قله برسانند و در عرصه و وظایف و اختیاراتی که زن و مرد دارند، این تفاوت وجود دارد و این تفاوت بر مبنای اعتدال است. غرب زن اسیر می‌خواهد و از زن استفاده ابزاری می‌کند، آن‌ها را برای کار می‌خواهند چون ارزان است و برای غریزه می‌خواهند اما اسلام می‌گوید زن گوهر است برای همین از حجاب صحبت می‌کند.

خاتمی ادامه داد: نکته سوم مسئله سوم خلیج فارس است، در قدیمی ترین سندها این آبراه به نام خارج فارس است و این برای ملت ایران است آنچنان که جزایر سه‌گانه برای ایران است و آنچنان که تا الان نتوانستید حرفش را بزنید حق هم ندارید بزنید.

وی افزود: قصه تحریم ایران در روزها و ماه‌های گذشته اینطور بوده که انگار آمریکا و اروپا مسابقه در تحریم گذاشتند، خب می‌خواهید چه کنید؟ قصد شما چیست؟ به نظر خودشان هدف‌شان انزوای ایران‌است اما ایران بی اعتنا به هدف‌های شما راه خودش را ادامه می‌دهد. تبریک می‌گویم به تحریم شده‌ها که مورد بعض این‌ها قرار گرفته‌اید ، شما به راه‌تان ادامه دهید.

خاتمی بیان کرد: شب گذشته مجلس عوام انگلیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جزو گروه‌های تروریستی آورد و تصویب کرد این‌هم یکی از پروندهای سنگین انگلیس است. سپاه ما و ارتش ما بازوهای مردم هستند می‌خواهید بگویید مردم ما تروریست پرور هستند؟ پس حقتان است مردم بگویند مرگ بر انگلیس.

وی با اشاره به موج سوم کرونا گفت: مسئولان بهداشتی که دلسوز شما هستند توقع دارند شما دستورات بهداشتی را اجرا کنید تا این موج هم پشت سر بگذاریم.

ارسال نظر

 • یک مرد....

  پس چرا در اسلام زنان نصفه حساب می شوند...مگر برابری زن و مرد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

 • ناشناس

  والا خیلی خوبه آدم پول بگیره یک سری حرف مفت برای مردم بزنه

 • ناشناس

  اگر دو نفر را بخواهند به عنوان عامل دین گریزی جوانان امروز اعلام کنند قطعا یکیش این عتیقه است دومیش علم الهدی

 • ناشناس

  فقط پنج تا ده سال دیگه با فاجعه انسانی فاصله دارید پانزده میلیون دختر که تجرد ده میلیون اون قطعیست مهریه ودلالی پارس مردان از زندان ومهریه توقع بالای دختر واقتصاد خراب وبیکاری که تنها مسکن دولت وام بوده که اون هم وقتی درآمدی نیست مسخره است وانت بدتر از همه مخفی کردن سن ازدواج زنان وبارداری زن وخطاب کردن دختران زیر سی سال به بچه بودن ورود هنگام بودن از دواجه جالبه بین سی تا سی وپنج آخرین فرصت زن برای بارداریست که اکثرا برا یک فرزند هم نیاز به داروی چند صد میلیونی دارند قضاوت با شما وقتی زن بالای سی ریسک بارداری داره وخطر مهریه وزندان هم هست معلوم جوانی که شده چهل ساله دختر زیر سی بهش نمیدن چون مشاوران ازدواج پشت قضیه هستن می‌ره دنبال غریزه جنسی با صیغه ودوستی چند روزه چند مسئولیت نداره مهریه وزندان هم نیست همین الان هم ده میلیون دختر چهل ساله مونده رو دست جامعه دلشون خوشه فوق لیسانس هستن

 • حسی

  اگر این همه سروصدا برای دزدان واختلاسگرا بود، وضع اقتصاد ومعیشت مردم الان این نمشد، برگشتیم به ۴۰سال قبل عمو ،صف کپسول گاز هم به صفهای، مرغ ،قند ،گوشت، رب، تخم مرغ ووووو پیوست چیزی راجع به اینها نداری، نه که نداری بگی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار