گوناگون

انتقاد توئیتری مدیر خبرگزاری ایرنا از مصباحی مقدم+ عکس

انتقاد توئیتری مدیر خبرگزاری ایرنا از مصباحی مقدم+ عکس

پارسینه: مدیر خبرگزاری ایرنا در توییتی ضمن انتقاد به مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و رئیس شورای فقهی بانک مرکزی نوشت: اینگونه نباشد که پس از برکناری دوستان و نزدیکان، یک شبه منتقد صد درصدی بشوید.

علی نادری، مدیر خبرگزاری ایرنا در توییتی ضمن انتقاد به مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و رئیس شورای فقهی بانک مرکزی نوشت: اینگونه نباشد که پس از برکناری دوستان و نزدیکان، یک شبه منتقد صد درصدی بشوید.

مصباحی مقدم+ عکس

ساعاتی پیش هم سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت خطاب به مصباحی مقدم نوشت: آقای مصباحی‌مقدم امروز گفته‌اند دولت برنامه مدونی ندارد و آنرا ندیده‌اند. سند تحول دولت اسفندماه سال قبل رسما منتشر شد و رئیس‌جمهور نخبگان را به نقد و ارزیابی کارشناسی آن فراخواند. کاش بجای مصاحبه اول مطالعه و با ارائه نظر تخصصی به دولت کمک می‌کردند.

اخیرا صالح آبادی رئیس بانک مرکزی جای خود را به محمدرضا فرزین داده است. پس از این تغییر بود که غلامرضا مصباحی مقدم در مصاحبه‌ای اظهار داشت: آقای رئیسی قبل از انتخابات برنامه اقتصادی مدونی نداشتند و از برنامه هفت هزار صفحه‌ای ایشان هم بنده چیزی ندیدم؛ حتی از ایشان حضوری هم مطالبه کرده ام، اما ایشان چیزی به من ارائه نکرد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  خود درگیری دارید مشکلی نیست

 • صالح

  جناب نادری شما رو هم می‌بینیم... از مدیریت رجانیوز و حمله به این و اون رسیدی به مدیریت سایت رسمی اطلاع رسانی کشور... اون هم بخاطر لگدمال کردن اعتبار همه بجز همپالگی هاتون... آسیاب به نوبت

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار