گوناگون

پاسخ سردار قاانی به پیشنهاد ریاست جمهوری رجوی برای ایران+ فیلم

پاسخ سردار قاانی به پیشنهاد ریاست جمهوری رجوی برای ایران+ فیلم

پارسینه: در ادامه واکنش سردار قاانی به پیشنهاد ریاست جمهوری مریم رجوی برای ایران را می بینید.

در ادامه واکنش سردار قاانی به پیشنهاد ریاست جمهوری مریم رجوی برای ایران را می بینید.

به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ سردار قاانی، فرمانده نیروی سپاه قدس انقلاب اسلامی گفت: این‌ها قدرت که هیچ، عقل خودشان را هم از دست داده اند. همه کشور‌های اروپایی جمع شده اندو گفته اند این تحفه روسپی و جنایتکار (مریم رجوی)، پیشنهاد ما برای ریاست جمهوری ایران است؛ این هنر آمریکا و کشور‌های اروپایی است. دشمنان یکی یکی همه خواهند خورد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  کشورهای غربی خودشان از همه بهتر می دانند که گروهک منافقین کوچکترین پایگاهی در میان مردم ایران ندارند ولی چون در جنایتکار بودن و وطن فروشی این فرقه خبیث تردیدی ندارند از آنها استفاده ابزاری می کنند تا هم به جمهوری اسلامی چنگ و دندان نشان داده و پای میز مذاکره امتیازگیری کنند و هم برای ربع پهلوی آلترناتیوتراشی کرده تا این شاهزاده در حسرت پادشاهی را تشنه تر نموده و مجاب به فرمانبرداری بیشترش کرده و به عنوان لولو سیاسی از او استفاده ابزاری نمایند.

 • ناشناس

  یاد اون سخنرانی شهید سلیمانی میفتم که خطاب به امریکایی ها و درباره همین رجوی و امثال اون میگفت:«امروز شما این زباله های بیرون ریخته ملت ایران را،منافقین و ضدانقلاب را جمع می کنید،به این ها دل بستید؟آمریکا اینه؟دخترای ولگردی را،یک زن ولگردی را تلویزیون به تلویزیون می چرخانید امیدتون به اینه؟این همه توان شماست؟اشتباه بزرگی می کنید»

 • ناشناس

  ایران تجزیه بشه و از بین بره بهتره تا اینکه رجوی بشه رئیس و رهبرش

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار