گوناگون

کنایه مولوی عبدالحمید به حاج علی‌اکبری؛ انتظار ما دلجویی بود نه تهدید و ارعاب

کنایه مولوی عبدالحمید به حاج علی‌اکبری؛ انتظار ما دلجویی بود نه تهدید و ارعاب

پارسینه: مولوی عبدالحمید، امام جمعه‌ی اهل سنت زاهدان، ازبرخی رفتارها بعد از سفر حجت الاسلام علی‌اکبری به سیستان و بلوچستان انتقاد کرد.

مولوی عبدالحمید ، امام جمعه‌ی اهل سنت زاهدان در توتیتی درباره‌ی سفر حجت الاسلام علی‌اکبری به سیستان و بلوچستان نسبت به رفتارهای بعد از این سفر انتقاد کرد.

توییت مولوی عبدالحمید

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  این بس نمیکنه نه !!!! باور نکنید حرف مفت این مفتی رو میخواد شر بندازه !!! ایران هرگز تجزیه نمیشه و تو هم رهبر زاهدان نمیشی !!!!!! ایران تمامیت ارضی داره و بزرگی که اون بالا نشسته تمام .

 • ناشناس

  این ملا مشکوک با ارتباطات پشت پرده با سرویس های بیگانه بنا دارد با تحریم مردم بلوچ اهل سنت حمام خون در سیستان و بلوچستان راه بیندازد و این توئیت نشان داد برخورد کریمانه رهبر معظم انقلاب با او هم در دل سیاهش اثر نکرده و داستان چیز دیگریست.

 • محمد مهدی اسلامی

  شتله از امید که در دل کاشیم __ ا نتظار باج گرفتن داشتیم ___ لیک معلوم شد اگر جفتک زنیم __نا گزیربم ضد خود پشتک زنیم

 • ناشناس

  بزرگترین اشتباه مولوی عبدالحمید این بود که بعد از اینکه قضیه چابهار در نماز جمعه مطرح کرد و خواسته او از مردم زاهدان باعث پیش آمدن اتفاق بسیار تلخ و کشته شدن هموطنانمان در سیستان شد ، در حالی که اتفاق در چابهار پیش آمده بود ، فرماندهی نیروی انتظامی استان هم قصور داشت ، مولوی عبدالحمید باید از مسئولان کشور ، از فرماندهی کل نیروی انتظامی و وزارت کشور در خواست می کرد برای حل مشکل به زاهدان بیایند درصورتی که مسئولین بی توجهی کنند ، مردم را به خیابان می ریخت . جناب مولوی عبدالحمید تعداد حداقل ۶۰ نفر در زاهدان و خاش کشته شده اند ، آنهم بی گناه و بدون هیچ اشتباهی ، الان هیچ کاری نمیشه کرد ، صحبت ما ، شرایط را بیشتر از این سخت می کند و مردم را عصبی تر می کند ، مسئولین هم باید در یک دادگاه صالحه که به زودی در سیستان برگزار می شود ، عاملین این جنایت را با حضور خانواده شهداءمحکوم و اعدام کنند و خانواده محترم قرباتیان جزء شهدا محسوب شوند .

 • شیرین صفوی

  این فرد مشکوک هست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار