گوناگون

نظر نماینده آیت‌ الله‌ سیستانی در مورد ناآرامی‌ های ایران

نظر نماینده آیت‌ الله‌ سیستانی در مورد ناآرامی‌ های ایران

پارسینه: حجت الاسلام فاضل، مدیر حوزه‌های علمیه حوزه خواهران و هیات همراه صبح امروز با حضور در دفتر حجت الاسلام سید جواد شهرستانی با وی دیدار و گفتگو کرد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در این دیدار در سخنانی به اهمیت و جایگاه حوزه‌های علمیه خواهران در تعامل با دختران و بانوان جامعه پرداخت و گفت: امروزه تنها نفت و گاز سرمایه‌های این کشور نیست بلکه نسل جوان ما اعم از دختران و پسران ما در حقیقت سرمایه‌های اصلی این کشور هستند.

نماینده آیت الله سیستانی افزود: همه ما باید قبول کنیم که به اندازه کافی کار فرهنگی و دینی برای نسل جوان انجام نداده ایم با گذاشت سال‌های زیادی از انقلاب اسلامی هنوز بسیاری از معارف دینی به خوبی تبیین نشده است که در این میان حوزه خواهران نقش مهمی بر عهده دارد.

حجت الاسلام شهرستانی ادامه داد: امروزه حوزه‌های علمیه خواهران واقعا نقش بسیار مهم و البته سخت و دشواری برعهده دارد؛ بانوان طلبه به خوبی می‌توانند با دختران و زنان جامعه تعامل داشته باشند و آنان را با معارف ناب اسلامی آشنا سازند؛ چراکه دشمنان از سنین کودکی برای جوانان ما و به ویژه دختران جامعه توطئه چینی می‌کنند.

نماینده آیت الله سیستانی نقش رسانه‌های دشمن در شبهه افکنی میان نسل نو را مهم دانست و تاکید کرد: البته دشمنان ما مشغول برنامه ریزی هستند و مدام کار و تلاش می‌کنند، اما مهم این است که ما نیز در این نبرد، تلاش خود را مضاعف کنیم و تسلیم توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب نشویم.

او گفت: مسئولین حوزه‌های علمیه خواهران باید با جان و دل برنامه ریزی داشته باشند و البته وعده‌ها و نصرت الهی را نیز مدنظر داشته باشند و بدانند با همه سختی‌هایی که در این راه مهم و با برکت می‌کشند اجر و پاداش الهی نیز در انتظار آنان است.

نماینده آیت الله سیستانی در پایان سخنان خود با اشاره به ناآرامی‌ های اخیر یادآورشد: این اغتشاشات اخیر به هیچ عنوان مردمی نیست و این‌ها جمعی از اراذل و اوباش هستند که معلوم نیست از کجا آمده‌اند و از چه دشمنی خط گرفته‌اند.

یادآور می‌شود، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام فاضل مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در گزارشی به بیان فعالیت‌های صورت گرفته در این مرکز پرداخت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار