گوناگون

سوال مجلس از رستم قاسمی درباره شرایط روحی و جسمی و عملکردی+ جزئیات

سوال مجلس از رستم قاسمی درباره شرایط روحی و جسمی و عملکردی+ جزئیات

پارسینه: عضو کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت بررسی وضعیت سلامتی و عملکردی وزیر راه و شهرسازی توسط رئیس‌جمهور و معاون اول وی تاکید کرد.

اقبال شاکری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بررسی وضعیت سلامتی و عملکردی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی توسط رئیس‌جمهور و معاون اول وی تاکید کرد.

ایلنا نوشت: مهمترین بخش‌های این گفت‌و‌گو را در ادامه می‌خوانید:

*به عقیده من ریاست محترم جمهوری که مسئولیت این کار را دارند باید بررسی کنند که اگر آقای مهندس قاسمی توانایی انجام کار را ندارند، تصمیم دیگری گرفته شود. من این را به صلاح خود آقای قاسمی عرض می‌کنم، ما نباید فشار بیاوریم و خدای نکرده ایشان را با مشکلات دیگری مواجه کنیم. به‌نظر من اگر اینطور است و این حرف‌ها واقعی است، دولت پیشگام شود و قبل از اینکه خدایی نکرده شرایط بدتر شود، اقدام متناسب داشته باشد.

*اگر کسی از لحاظ جسمی بیمار و ناتوان باشد، در کارکرد هم دچار مشکل می‌شود. به‌نظر من هیچکس بهتر از معاون اول و خود آقای رئیس‌جمهور صالح نیست که این را بررسی کند و با مجلس در میان بگذارد.

*بهتر است آقای رئیسی و آقای مخبر هرچه زودتر در این زمینه گفت‌وگو کنند و تصمیم بگیرند، حالا هر تصمیمی که بگیرند شاید تصمیم این باشد که «نه چیزی و کار دارد خوب پیش می‌رود»، اما یک تصمیمی بگیرند و اعلام کنند، چون این مباحثی که شما اشاره کردید خیلی دارد در مجلس و رسانه‌ها مطرح و تکرار می‌شود.

* در حال حاضر سوال‌های متعددی برای وزیر راه و شهرسازی ثبت شده است و به نظر می‌رسد که این روند سوال‌ها دارد شدت پیدا می‌کند.

* یک بار سنگینی هم به اسم ساخت ۴ میلیون مسکن روی دوش وزارتخانه قرار داده شده که کار را دشوارتر هم کرده است، در نتیجه هرچه زودتر باید مدیریت متناسب با این وعده‌ها و ماموریت‌ها ایجاد شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار