گوناگون

اطلاعیه خانواده مهسا امینی درباره مراسم چهلم آن مرحوم

اطلاعیه خانواده مهسا امینی درباره مراسم چهلم آن مرحوم

پارسینه: خانواده مرحوم مهسا امینی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که فردا چهارشنبه برابر با چهلمین روز فوت مرحومه مهسا امینی مراسمی نخواهند داشت.

خانواده مرحوم مهسا امینی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که فردا چهارشنبه برابر با چهلمین روز فوت مرحومه مهسا امینی مراسمی نخواهند داشت.

به نقل از ایرنا؛ در این بیانیه که نسخه‌ای از آن به دست خبرنگار ایرنا رسیده آمده است: با توجه به شرایط و جهت پیشگیری از هر گونه مسأله ناگوار، در روز چهلم ژینای عزیزمان مراسمی نخواهیم داشت.

خانواده مرحوم مهسا امینی همچنین در این بیانیه از تمام کسانی که در این مدت با تمام توان در کنارشان بوده اند قدردانی و با تمام کسانی که در این روز‌ها هزینه‌ای متحمل شده اند اعلام تسلیت و همدردی کرده اند.

اطلاعیه خانواده مهسا امینی درباره مراسم چهلم آن مرحوم

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  نباید هم داشته باشید چهل روز هست زندگی مردم رو سیاه کردید دختر بیچاره رو اون دایی جان
  ناپلئونش و اون پسر خاله و اون پدرش به کشتن دادن طلبکار هم شدند. !! جامعه رو به اتیش کشیدن !!! ای مرگ بر کومله

 • شیرین صفوی

  حالا که اینقدر شر انداختید !!!!!

 • ناشناس

  لعنت به این همه نفهمی. این همه هرزگی. لعنت به این همه اسکلی که از مجازی جمع کردید. همه چیز رو به بازی گرفتید. نه خط قرمزی دارید نه فهمی از خط قرمز.

  لعنت به «بوسیدن توی کوچه» که میخواهید آزاد و رها انجامش بدید. لعنت به «رقصیدن» روی خون بیگناهها که براتون عادی شده. لعنت به همتون که دنبال کثافتکاری توی «سلف سرویس» و «اراذل بازی» توی دانشگاه.

  دانشجویان یا همان ماشینهای تست زنی و سلیبرتی ها باعث فضا سازی برای کشته شدن مردم شیراز در حرم شاه چراغ شدند

 • ناشناس

  حوادث یکماه اخیر و تجمعات و ناآرامی های دیروز به بهانه چهلمین روز درگذشت مهسا امینی بخصوص جنایت تروریستی هولناک حرم مطهر شاهچراغ شیراز نشان داد اعتراض به حجاب اجباری و فوت مهسا امینی بهانه ای بیشتر نبوده و دولت های تروریست و جنایتکار امریکا و اسرائیل با هماهنگی و رضایت و همکاری هم پیمانان غربی و کشورهای حوزه خلیج فارس و عربستان سعودی و با خیانت و وطن فروشی آشکار و شرم آور مزدوران و پادوهای ایرانی آنها در اپوزیسیون برانداز به چیزی کمتر از تجزیه و نابودی ایران و جمهوری اسلامی نمی اندیشند و خویشتنداری و صبوری اغماض پلیس و نیروهای امنیتی برای مقابله جدی با اغتشاشگران با توجیه خودداری از آسیب رسیدن به کودکان و نورستگان فریب خوردگان این مجال و فرصت را به مزدوران و اراذل و اوباش و فواحش خیابانی داد تا تمام هنجارهای اجتماعی و قانونی را شکسته و جنایات بیشماری را رفم زده و چهل روز کشور را به آشوب و ناآرامی کشانده و هر روز گستاخ تر و بیشرم تر از دیروز گشته و جامعه را مضطرب و نگران نمایند.لذا از مقامات مسئول و نیروهای امنیتی انتظار میرود بدون کوچکترین اغماض و گذشت از امروز شدیدترین برخورد را با عناصر دخیل در ناارامی ها نموده و به هیچیک از متجاوزین به حقوق جامعه رحم نکرده و به سزای اعمال کثیفشان برسانند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار