گوناگون

گاف‌های عجیب یک نماینده از تریبون مجلس در حین قرائت گزارش فوت مهسا امینی + فیلم

گاف‌های عجیب یک نماینده از تریبون مجلس در حین قرائت گزارش فوت مهسا امینی + فیلم

پارسینه: علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گزارش این کمیسیون درباره حادثه فوت مهسا امینی را در صحن مجلس قرائت کرد که گاف‌های این نماینده در فضای مجازی بازتاب فراوانی داشت.

علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گزارش این کمیسیون درباره حادثه فوت مهسا امینی را در صحن مجلس قرائت کرد که گاف‌های این نماینده در فضای مجازی بازتاب فراوانی داشت.

ارسال نظر

 • رضا

  بنده خدا با مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی البته در ویکی پدیا ننوشته بود از کجا، بدتر از من که سوادم در حد اکابر هست نتونست از روی نوشته بخونه، البته یا مثل من مدرک قلابی گرفته یا می دونه که داره یه سری مطالب بی ربط می خونه هول کرده. حالا با وجود این بزرگواران در خانه ملت به کجا می رویم خدا داند و بس.

 • ناشناس

  نمی دانم گریه کنم یا خنده؟

 • ناشناس

  اوه...وای ...چه خبره

 • محمد مهدی اسلامی

  افسوس که برخی از ما همواره بدنبال نقاط ضعف ریز و درشت ، دیگرانیم ، این خود عیب بزرگی است که خود داریم و نمی بینیم و در صدد اصلاح خویش بر نمی آییم . خدای تعالی رحمت کند بابا طاهر را که فرموده است : «ز دست دیده و دل هر دو فریاد __که هرچه دیده بیند دل کند یاد __بسازم خنجری نیشش ز پولاد __زنم بر دیده تا دل گردد آزاد » قطعاََ آن مرحوم نمی خواسته است بگوید چشم را کور و گوش را کر ، زبان را لال و... نابود کرده و از کار بیندازیم ، بلکه منظورش بابود کردن بکار گیری نا درست آنها بوده است . به امید آن که خدای تعالی بما توفیق بدهد ، خود را اصلاح کنیم . ز دست دیده و دل هر دو فریاد __بدست خویش دادم خویش بر باد__که هرچه دیده بیند دل کند یاد __گمان دارد بدینگونه شود شاد__بسازم خنجری نیشش ز پولاد؟__بتهران بوده باشم یا به سولاد؟__زنم بر دیده تا دل گردد آزاد؟__
  چرا باید ره حق را نجویم؟__همان را که خدا فرمود نگویم؟__حرام است خویشتن را کور کردن __ ز راه دین حق خود رادور کردن __ روم دنبال درک خوب از دین __بهین کار است اگر انجام دهم این __ بسازم خویش را مطلوب قرآن __قبول یا رد کنم هر امر به برهان __

 • ناشناس

  اصلا عجیب نیست.........

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار