گوناگون

جدیت ایران در مذاکرات رفع تحریم‌ها/ دنبال توافقی خوب، قوی و پایدار هستیم

جدیت ایران در مذاکرات رفع تحریم‌ها/ دنبال توافقی خوب، قوی و پایدار هستیم

پارسینه: وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی تلفنی با همتای عمانی با تأکید بر جدیت ایران از زمان ورود به مذاکرات رفع تحریم‌ها برای رسیدن به توافقی خوب، قوی و پایدار، از تلاش‌های عمان در این مسیر قدردانی کرد.

به گزارش پارسینه ، در تماس تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و «بدر البوسعیدی» وزیر امور خارجه عمان آخرین تحولات مذاکره برای رفع تحریم‌ها، مناسبات دو کشور در حوزه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفت‌وگوی تلفنی بر ضرورت عملیاتی کردن کامل تصمیمات و توافقات مقامات عالیه دو کشور در بخش‌های مختلف روابط تأکید کرد.

امیرعبداللهیان همچنین با تأکید بر جدیت جمهوری اسلامی ایران از زمان ورود به مذاکرات رفع تحریم‌ها برای حصول به توافقی خوب، قوی و پایدار از تلاش‌های عمان در این مسیر قدردانی کرد.

بدر البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان نیز در این گفت‌وگوی تلفنی نقش ایران در منطقه را مهم خواند و بر توسعه همکاری‌ها در سطح منطقه تأکید کرد.

بدر البوسعیدی افزود: تداوم تلاش‌ها برای رسیدن به توافق را مهم و‌ ثمربخش می‌دانیم.

وزیر خارجه عمان با اشاره به تماس تلفنی اخیر سلطان عمان و رئیس جمهور، سیاست سازنده ایران در توسعه مناسبات با همسایگان و تأکید بر همکاری منطقه‌ای را ستود.

ارسال نظر

 • بازنشسته

  اقای محترم شما که درحوزه مدیریت خود هیچ اختیاری نداری پس خواهشا" دم بساعت از توافق خوب و پایدار حرف نزن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار