گوناگون

معاون وزیر دفاع : امروز دشمنان التماس می‌کنند انتقام شهید سلیمانی را نگیریم

معاون وزیر دفاع : امروز دشمنان التماس می‌کنند انتقام شهید سلیمانی را نگیریم

پارسینه: معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: با پیگیری‌های انجام شده حقوق سربازان افزایش یافته است ولی ما به این مقدار قانع نیستیم و تلاش داریم که شرایط را بهتر کنیم.

امیر شعبانیان در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز وزارت دفاع که در سالن امام علی شهرک امام خمینی برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: جشنواره جوان سرباز متبرک به نام حضرت علی اکبر (ع) و این روز بهانه ای برای گرامی داشت شهدای سرباز است.

وی افزود : از ۴۸ هزار شهید ارتش، حدود دو ، سوم آنها سرباز هستند و این نشان می دهد که سربازان از مهمترین عوامل امنیت کشور و از مهمترین آحاد جامعه هستند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با اشاره به اقدامات نیروی های مسلح برای بهبود وضعیت سربازان گفت: با پیگیری های انجام شده حقوق سربازان افزایش یافته است. البته ما به این مقدار قانع نیستیم و تلاش داریم که شرایط را بهتر کنیم.

امیر شعبانیان گفت: سربازی عمل بسیار قابل توجه و مهمی است و هر فرد تنبلی نمی تواند این مهم را انجام دهند.

وی ادامه داد: ما باید همواره آماده دفاع از کشور باشیم همانگونه که بزرگان ما می فرمایند اگر طالب صلح هستی آماده جنگ باش. سربازی افتخار بزرگی است و این پرچم را شهدای چون شهید صیاد شیرازی، شهید سلیمانی و دیگر شهدا به دست شما سربازان داده اند، شان و منزلت جایگاه سربازی بسیار بالاست و بزرگان ما افتخارشان سربازی وطن است همانگونه که حاج قاسم سلیمانی سید الشهدای مقاومت وصیت کرند که بر مزارش تنها بنویسند سرباز وطن.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی توطئه های فراوانی را برای آسیب به کشور ما طراحی و با فشار و تحریم و جنگ به دنبال آسیب به کشور ما بودند و در این مسیر دانشمندان هسته ای ما را ترور کردند اما جمهوری اسلامی ایران به برکت مقاومت و اقتداری که شما سربازان منشاء آن بودید ایستاده است.

وی افزود: شمشیر انتقام رزمندگان اسلام همواره آماده است و شما دیدید که چگونه در انهدام پهپاد آمریکا و موشک باران کردن پایگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل عراق بکار گرفته شد، این اقتدار و توانمندی به میزانی است که امروز دشمنان ما التماس می کنند که انتقام حاج قاسم سلیمانی را نگیرید، همه اینها به برکت سربازان وطن و ایثار و ایستادگی آنها به دست آمده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار