گوناگون

معاون اول رییس جمهور: رشادت‌های فرماندهان دفاع مقدس باید به الگوی جوانان کشور تبدیل شود

معاون اول رییس جمهور: رشادت‌های فرماندهان دفاع مقدس باید به الگوی جوانان کشور تبدیل شود

پارسینه: معاون اول رییس جمهور با جانبازان مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی دهکده نشاط ولیعصر(بقیه‌الله) دیدار و گفتگو کرد.

محمد مخبر شامگاه دوشنبه همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، در فضایی صمیمانه با جانبازان این مجتمع به گفتگو پرداخت و پای درد و دل آنان نشست.

معاون اول رییس جمهور همچنین در سالن ورزشی و بدنسازی این مجتمع حضور یافت و ضمن همراهی با جانبازان ورزشکار، از نزدیک نظاره‌گر تمرینات ورزشی ایشان در رشته های بسکتبال، بدنسازی و فوتبال‌دستی توسط جانبازان مجتمع بود.

معاون اول رییس جمهور در ادامه، در جمع جانبازان پس از استماع سخنان و مشکلات آنان، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز گفت: در نخستین جلسه هیات دولت گزارشی از مشکلات مطرح شده ارائه و مسائل را پیگیری خواهم کرد.

مخبر با بیان اینکه تمامی جانبازان به ویژه عزیزان ۷۰ درصد و بویژه جانبازان نخاعی با مسائل و مشکلات بسیار زیادی روبرو هستند، افزود: این جانبازان و خانواده‌های آنان بسیار تحت فشار هستند که تلاش خواهیم کرد تا حد امکان به مطالبات این عزیزان پاسخ دهیم.

معاون اول رییس جمهور به نقش فرهنگی ایثارگران و جانبازان در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: اگر چه ممکن است دشمنان از تجهیزات و سلاح‌های پیشرفته برخوردار باشند، اما فاقد فرهنگ ایثار و شهادت هستند و این بزرگترین موهبتی است که شهدا، جانبازان و ایثارگران در کشور ما آن را نهادینه کرده اند.

وی با بیان اینکه باید در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته تلاش شود، تصریح کرد: باید در مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور به موضوعات فرهنگی توجه بیشتری معطوف شود و شجاعت و رشادت‌های فرماندهان دفاع مقدس به عنوان الگو به جوانان معرفی شود.

مخبر اظهار امیدواری کرد دولت سیزدهم بتواند دین خود را به جانبازان ادا کرده و مسائل و مشکلات آنان را مرتفع کند.

جانبازان مجتمع دهکده نشاط ولیعصر نیز در این دیدار مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار