گوناگون

۳۰ میلیون نامه مردمی در ۳ دوره سفر استانی احمدی نژاد

30 میلیون نامه ، پیامک و ایمیل در سه دوره سفر رئیس جمهور به استان‌ها و شهرهای مختلف کشور جمع‌آوری شده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در اردبیل بابیان این مطلب ، میانگین پاسخگویی به نامه‌ها را 74 درصد اعلام و عنوان کرد ، در سه سفر گذشته و سرکشی به بیش از 90 شهر به 74 درصد نامه‌ها جواب داده ایم که این رقم در رسیدگی به نامه‌های مردمی آمار قابل قبولی است.

هاشم قرقی با اشاره به مشکلات مطرح شده در نامه‌ها ، خاطرنشان کرد ، ‌بخشی از نامه‌های مردمی مربوط به مشکلات ، گرفتاری‌ها و بیماری‌ها بود به طوری که ما در پاسخگویی در حوزه درمانی به ویژه بیماری‌های سرطان ، نازایی و کاشت حلزونی راهنمایی‌های لازم را برای درمان انجام دادیم .

او ، با یادآوری اینکه در دور سوم سفر رئیس جمهور اهالی استان اردبیل 280 هزار نامه به ستاد‌ها تحویل داده‌اند ، تصریح کرد ، با توجه به اینکه در دور اول و دوم سفر ، رئیس جمهور ، دیدارهای چهره به چهره زیادی داشت ، نامه‌های متعددی دریافت می‌کردیم اما از دور سوم سفر‌ها با راه‌اندازی سامانه سامد در تمام استان‌ها تلاش کردیم تا دریافت و پاسخگویی به نامه‌ها با استفاده از شیوه الکترونیکی انجام شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری اضافه کرد ، در دور چهار سفرها بیش از 90 وزیر، معاون وزیر، مدیران تخصصی در استان‌ها حاضر شده و در قالب ستادهای مردمی به درخواست‌های آنها رسیدگی می‌کنند.

هاشم قرقی تاکید کرد ،‌ از رسانه‌ها و مطبوعات توقع داریم مردم را به سمت حضور در ستادها و دادن درخواست‌ها به شکل صحیح هدایت کنند تا مسئولان بتوانند در 48 ساعت به خواسته‌های مردم پاسخ دهند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار