گوناگون

اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح درحال واگذاری است

اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح درحال واگذاری است

پارسینه: وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیرو‌های مسلح، گفت: اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیرو‌های مسلح واگذار شده و یا درحال واگذاری است.

اکثر فعالیت‎های اقتصادی نیروهای مسلح درحال واگذاری است

به گزارش «پارسینه» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در نشست خبری سخنگوی دولت با موضوع «آخرین وضعیت واگذاری بنگاه‌های اقتصادی نیرو‌های مسلح به بخش خصوصی»، تاکید کرد: فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های مرتبط با نیرو‌های مسلح اکثرا واگذار شده و یا در حال واگذاری است.

در پاسخ وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح آمده است:

همانگونه که قبلا گفته شده است برابر سیاست‌های اتخاذ شده و در راستای اصل ۱۴۷ قانون اساسی، نیرو‌های مسلح در زمان صلح از ظرفیت‌های خود برای سازندگی و توسعه کشور استفاده خواهند کرد.

براساس تدابیر اتخاذ شده، فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های مرتبط با نیرو‌های مسلح مثل بنیاد‌های تعاون ساماندهی گردیده و اکثر آنان واگذار شده و یا در حال واگذاری است.

براساس درخواست و نیاز‌های دستگاه‌های مختلف دولت در محور‌های سازندگی، توسعه داخلی و محرومیت زدایی کشور، نیرو‌های مسلح با بهره گیری از ظرفیت‌های خالی خود در کمک رسانی به دولت، پروژه‌های زیر ساختی و توسعه‌ای را به انجام می‌رسانند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار