گوناگون

مشخص نیست آمریکا را کنگره اداره می‌کند یا سنا و یا دولت!

پارسینه: حقیقت ‌پور با بیان اینکه با هرگونه مخالفت‌گویی مخالف هستم، خاطرنشان کرد: اما اگر در مخالفت و انتقادهای مخالفان پیشنهادهای سازنده‌ای وجود داشته باشد دلیلی ندارد به حرف‌هایشان گوش ندهیم.

منصور حقیقت پور،نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با نامه نیوز،درباره امضای قرار خرید ۸۰ هواپیمای مسافربری از شرکت بوئینگ گفت: این قرارداد و ورود هواپیمای جدید به کشور قطعا به ناوگان هوایی ما کمک می‌کند چرا که ما نیاز داریم که ناوگان جوانی را داشته باشیم و تعداد صندلی‌ها را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: نیاز داریم تا هواپیماهایی متناسب با نیاز روز مردم و فرودگاه‌های کشورمان داشته باشیم. ما یک سری پروازهای دور برد داریم که نیازمند هواپیماهایی است که بتواند بدون تیک آف لندینگ به بسیاری از کشورها پرواز کند.همچنین به هواپیماهای نیاز داریم که بتواند سفرهای داخلی کشور را پوشش دهند.بسیاری از استان‌ها نیازمند پروازهای بیشتری هستند و قطعا با چند پرواز در هفته این استان‌ها پویا تر خواهند شد.

حقیقت پور با بیان اینکه بوئینگ یک برند اساسی در بحث هوایپما است، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد اگر این توافق اجرایی و عملیاتی شود برای ناوگان هوایی ما بسیار اهمیت دارد.

عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با اشاره به مخالفت‌های برخی از تندروها با اقدامات دولت، تصریح کرد: ما نباید مخالفان را سرکوب کنیم و نباید به گونه ای رفتار کنیم که احساس کنند حق با آن‌ها است. در برخی از مواقع باید سخنان آن‌ها را گوش کنیم.

وی ادامه داد: وقتی قرارگاه خاتم الانبیا می‌گوید من این ۱۰ فروند کشتی که با کره جنوبی قرارداد بستید را من توان ساخت آن را دارم و برای ساخت هر کشتی هم در آن واحد برای ۱۰ هزار نفر ایجاد اشتغال می‌کنم ، خوب اگر واقعا چنین توانایی را دارند نباید این قرارداد را ادامه بدهیم!

حقیقت ‌پور با بیان اینکه با هرگونه مخالفت‌گویی مخالف هستم، خاطرنشان کرد: اما اگر در مخالفت و انتقادهای مخالفان پیشنهادهای سازنده‌ای وجود داشته باشد دلیلی ندارد به حرف‌هایشان گوش ندهیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم، ادامه داد: البته امکان برهم خوردن توافق بوئینگ وجود دارد،زیرا آمریکا صاحب ندارد! مشخص نیست آمریکا را کنگره اداره می‌کند یا سنا و یا دولت. ما اکنون با میتسوبیشی و ایرباس هم در حال رایزنی برای خرید هواپیما هستیم. به هرحال باید سایر شرکت های دنیا را بررسی کنیم تا نیازهایمان برطرف شود.


ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار